Lietuvos žvaigždžių savaitgalis: darbas, pramogos ir prabangios kelionės

Nors pralėkęs savaitgalis nedžiugino šiltu oru, o atnešė pirmąjį žvarbų rudenišką vėją, Lietuvos pramogų pasaulio atstovų nuotaikų tai tikrai nesugadino. Vieni savaitgalį leido uoliai dirbdami, kiti ėjo balsuoti ir skatino tai daryti kitus, o treti laiką leido prabangiuose vakarėliuose bei ilsėjosi Lietuvoje arba užsienyje.

24

Vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė darbavosi vestuvių parodoje ir padėjo būsimoms ir esamoms klientėms rasti tą vienintelę vestuvinę suknelę bei kitus svarbius vestuvių atributus. Parodoje taip pat buvo galima sutikti ir renginių organizatorių Alką Paltaroką, kuris nepraleido progos įsiamžinti prie vestuvinių dekoracijų.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos žvaigždžių savaitgalis: darbas, pramogos ir prabangios kelionės

Neseniai grupę „YVA“ atkūrusi Natalija Bunkė nepamiršo ir kitos savo grupės „Pop Ladies“. Merginos paviešino asmenukę, kurioje jos pozuoja pasipuošusios Natalijos kurtomis sceninėmis suknelėmis.

Scenoje penktadienį ir savaitgalį leido ir aktorė Eglė Jackaitė, kuri šventė savo scenos dvidešimtmetį, bei šokėja Kristina Tarasevičiūtė. Andrius Mamontovas prieš savaitgalį plušo su savo įvaizdžiu, stilistė Asta Valentaitė ir modelis Deimantė Andriuškaitė savaitgalį leido prabangiame renginyje, o modelis Solveiga Mykolaitytė lepinosi karšta Dominikos Respublikos saule.

REKLAMA

Humoristas Mantas Katleris leido savaitgalį degustuodamas gurmaniškus maistus. Tiesa, ne lietuviškus, bet prancūziškus delikatesus. O žurnalistas ir radijo laidų vedėjas Orijus Gasanovas savaitgalį rūpinosi, kaip prisidėti prie labiau vargstančiųjų stalo ir aukojo labdaros organizacijai „Maisto bankui“.

Beata Tiškevič lietingą savaitgalį leido su mama ir pasigyrė, kad abi turi panašų stiliaus pojūtį – išsirinko vienodus megztinius. Dainininkę Justę Arlauskaitę-Jazzu smagiai leido laiką su bičiuliu fotografu Luku Griciumi. Su draugėmis savaitgalį leido ir Skaiva Kraujalė. Gabrielius Liaudanskas-Svaras įsiamžino prie Gedimino pilies ir dėkojo bičiuliams lietuviams, gyvenantiems Norvegijoje, už šiltą priėmimą Osle.

Nebuvo pamiršti ir rinkimai: Indrė Stonkuvienė nusifotografavo tik išėjusi iš rinkimų apygardos ir priminė visiems nepamiršti balsuoti, o komikas Paulius Ambrazevičius šmaikščiai įvertino rinkimų rezultatus – įsiamžino su ožka.

Visos žvaigždžių savaitgalio akimirkos – foto galerijoje.


Rašyti komentarą...
t
tadas
2016-10-24 23:13:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
lietuva, seimo nariu, zvaigzdziu ir pensininku krastas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų