Rašyti komentarą...
Koke LGBT ten psihinei ligonei apsiruke susmirdusios soles
Visos šeimos svarbios, bet homoseksualų pačios svarbiausios! Per prievartą brukama LGBTQ+ idealogija, reikalaujama juos toleruoti, mylėti , jais žavėtis. O ką daryti, jei yra nepriimtina jų idealogija, negali jais žavėtis, nelaikai juos išskirtiniais?
@Taip Suprasti ir nesistebėti vadinasi pakantumas, kaip kas nori,taip gyvena.koks tavo,mano reikalas,kas ką myli,įstatymų visi turi laikytis,o privilegijų jokių jie nereikalauja,tik tokių pačių teisių.
O kas juos ileido i Katedros aikste ,?kodel vieniem ,galima ,o kitiem ne?
@As Nebuvot Raimondo kompanijoi sekmadieni.Nes ten vien keiksmai ir prakeiksmai.Daugiau nieko gero nebuvo.Katedros aikščiai visai kita atmosfera buvo.Visatai parodę per žinias.
@Mari , išmokite bent jau rašyti taisyklingai. O tai skaitai ir galvoji ar Marė beraštė, ar dar pagiriota po karnavalo Katedros aikštėj.
Aš jums ir siunčiu žinutę pasol nahui
Valinskas ur Valinskiene tai 2 kvailiokai, kaip ir daugelis ju “siknu broliai”. Visokiu seimu nebuna dauneliai issigimmmmeeliai. Yra tik 1 seima.
Jus tiesiog esate netolerantiski pasiklydeliai issssiiighgimeliai
Rašoma, kad renginyje dalyvavo „šalies nuomonės formuotojai.“ Kas nutaria, kad vienas ar kitas asmuo yra nuomonės formuotojas, kad jo nuomonė yra teisinga ir sektina? Jeigu šiandien esi radijo ar tv laidos vedėjas, jeigu rašoma apie tavo sužadėtuves, vedybas ir skyrybas, atostogas ir pirkinius, tai jau esi nuomonės formuotojas? Ir ką tokiu atveju eiliniams žmonėms daryti su savo nuomone? Apsimesti, kad jos nėra?
Mielosios, gal muiliuko reikia , kad geriau praslystumėte. Už kažkokį palankumą, mažesnę nuomą ar dar kažką - dušią parduoti. Bjauru
Nevykėlių sou
O tai kur tos žvaigždės? Kažką pavepleno kažkokios žmogos, o žvaigždėms turbūt nedavė pasisakyti? Žemas lygis gaidyne.
@Egis. G Hahaha tu tokia bjauri galva.
Tai ne Lietuvos zvaigzdes,tai Raskeviciaus ir Armonaites iskrypeliu partijos draugeliai.
@Paaiskinimas O tu esi vienišas ir liūdnas, pyksti ant nepažįstamo žmogaus. Galite verkti ratą
Į viršų