„Lietuvos talentai“ nugalėtojas Marius apie išleistą prizą ir skaudų gyvenimą po šou

Prieš penkerius metus iš mažo kaimelio atvykusio Mariaus Petrausko gyvenimas pasikeitė. Jis iki šiol negali apibūdinti to jausmo, kai išgirdo tapęs „Lietuvos talentai 2011“ laimėtojas. Jam laimėti padėjo ne tik įstabus balsas, bet ir Lietuvą pavergęs nuoširdumas. Visgi būtent noras padėti aplinkiniams sugriovė Mariaus svajones ir lūkesčius.

13

Jeigu jūs taip pat turite išskirtinį talentą ar norite išbandyti savo jėgas, nedvejokite. Pildykite ČIA esančią anketą ir dalyvaukite netrukus į TV3 televiziją grįžtančiame įspūdingame projekte. 

- Kokiomis emocijomis prisimenate pergalę „Lietuvos talentuose“?

- Išlieka šiokia tokia nostalgija. Smagu prisiminti, kad iš mažo Žarėnų kaimelio kilęs žmogelis nurungė visus konkurentus. O kad laimėjau atsipeikėjau, manau, tik po kokių dviejų savaičių.

- Kaip manote, kas lėmė, jog jums pavyko išplėšti pergalę?

- Manau, kad mano geroji korta buvo nuoširdumas. To labai trūko užkulisiuose esantiems dalyviams. Jau ne į pirmą konkursą važiavau be palaikymo komandos, buvau beveik vienas kaip pirštas, todėl tikrai išsiskyriau iš kitų. Net salėje neturėjau palaikymo, ką kalbėti apie vilniečius ar kauniečius. Stebėjau visus, nesivėliau į jokias intrigas. Tiesiog buvau paprastas kaimo vaikis ir tiek (šypsosi).

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos talentai“ nugalėtojas Marius apie išleistą prizą ir skaudų gyvenimą po šou

- Po pergalės kartojote, kad to tikrai nesitikėjote. Kodėl?

- Vien iš salės reakcijos buvo galima tikėtis, kad liksiu trečias. Atsimenu, vedėjai klausia: „Kas už Marių?“. Salės gale kažkas atsako vienintelis: „Marius!”. Palaikymo salėje turėjau labai mažai, todėl buvau apakęs, kad Lietuvoje balsavo tiek žmonių.

Vėliau sužinojau, kad mano gimtame miestelyje žmonės net pirkosi kabelinę televiziją, kad tik galėtų pažiūrėti mano pasirodymus ir balsuotų. Esu jiems labai dėkingas.

- Kas įvyko Jums laimėjus? Ar atsirado dėmesys? Didesnės pajamos? Daugiau koncertų?

- Kai laimėjau, beveik niekas nepasikeitė, tik dvi savaites telefonas netilo nuo žurnalistų (šypsosi). „Dangus“ 2007-aisiais pakeitė mano gyvenimą, bet jau „Lietuvos talentuose“ dalyvavau pripratęs prie dėmesio, „pasikėlimo“. Po realybės šou buvau nudegęs ir žinojau: jei pradėsiu kelti nosį, labai žemai krisiu.

REKLAMA

- Gal išduotumėte, kam išleidote savo prizą?

- Visiems knietėjo sužinoti, kur padėjau laimėtus pinigėlius. Jeigu atvirai, daug priskolinau, padėjau artimiesiems, save truputėlį palepinau. Kaip sakoma: „Gera širdelė, plika subinelė“ (juokiasi). Buvau visiems geras „draugas“.

- Jūsų išskirtinis balsas sulaukė labai daug dėmesio. Ar teko pajusti ir didesnį gerbėjų susidomėjimą?

- Gerbėjų ir pagyrimų netrūko, tačiau laimėjimo stengiausi nesureikšminti. Žinoma, liaupsės yra gerai, tačiau ne per dažnai. Jei atvirai, aš pats nelabai moku džiaugtis savo sėkme. Kai pasako: „O, Dieve, koks nuostabus balsas, ką tu čia darai?“. Visų pirma reikia turėti labai gerą prodiuserį, norint išnaudoti savo galimybes. Aš groju daugeliu instrumentų, dainuoju popsą, klasiką, bet yra kaip yra, tad dainuoju ir baliuose. Gyventi gi reikia (šypsosi).

- Dabar žvelgiant į prabėgusius metus galite pasakyti, kad pergalė pakeitė Jūsų gyvenimą?

- Po „Dangaus“ buvau primirštas, tai „Lietuvos talentai“ vėl mane atgaivino. Dabar vėl esu primirštas, bet muzikuoju kaip niekad daug.

- Toliau gyvenate savo gimtinėje. Kodėl nepanorote išsikraustyti į didmiestį ir ten kurti savo muzikinę karjerą?

- Po pergalės išsikrausčiau gyventi į Vilnių. Pragyvenau apie metus, bet muzikiniame pasaulyje pilna veidmainių. O aš noriu dainuoti, ne vaidinti. Visgi, manau, kad ir kur begyventum, visada turėsi koncertų, jeigu tik norėsi noro.

- Taip pat dalyvavote „Danguje“, šiemet sėkmę bandėte „X Faktoriuje“. Projektuose dalyvaujate dėl įdomaus turinio, o gal siekiate išbandyti savo jėgas? O gal ieškote populiarumo?

- Dalyvavau „ X Faktoriuje“ vien tik tam, kad truputėlį mane prisimintų žmonės ir tikrai nesuklydau. Žinojau, kad ten dalyvaudami mes nieko nepasieksime, bet reklama yra reklama. - Ar būti žinomu žmogumi buvo jūsų siekiamybė?

- Dėl žinomumo galiu atsakyti labai atvirai -  taip, aš to siekiau, bet ne visai vien dėl to. Aš noriu dainuoti publikai, nes jausmą, kurį jaučiu atlikdamas pop klasiką, sunku apibūdinti. Kai žmonės tavęs klausosi, tave girdi – man tai daug reiškia. Kartais darau net labdaringus koncertus vien tam, kad klausytojams kažką duočiau, nes jų išraiškingos akys man yra atlyginimas.

REKLAMA

Norėtųsi visą laiką lipti kuo aukščiau. Aš vis sau kartoju, kad kažkas dar su manimi turi atsitikti, bet tik vienas Dievulis težino kas. Mano širdis visą laiką kužda. Pamėginsiu laimę ir „Eurovizijoje“

- Ar bandytumėte laimę ir dar kartą dalyvautumėte „Lietuvos talentuose?“.

- Laimėjau vieną kartą, o žaibas du kartus į tą pačią vietą netrenkia. Šiais laikais gausu dainuojančio jaunimėlio, tik gaila, kad jie užsisklendę savyje arba kokiuose negirdėtuose miesteliuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų