• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę Vilniuje ir Kaune vieši garsus prancūzų menininkas, dizaineris, aukštosios parfumerijos prekių ženklo „Miles Wambaugh“ įkūrėjas Miles’as Wambaugh’as.

69

Šią savaitę Vilniuje ir Kaune vieši garsus prancūzų menininkas, dizaineris, aukštosios parfumerijos prekių ženklo „Miles Wambaugh“ įkūrėjas Miles’as Wambaugh’as.

REKLAMA

Susitikimo metu kviestinei publikai menininkas pristatė naujausią savo unikalių 5 kvapų kolekciją, kurioje atsiskleidžia meno ir kvapų sintezė, o specialaus performanso metu svečiams padovanojo unikalų reginį – nutapė Gedimino pilį.

Gamtos ir meno įkvėpta prancūzų menininko kūryba žavėjosi ir aktorė Jolanta Dapkūnaitė, prodiuserė ir TV laidų vedėja Rūta Lapė, buvusi manekenė Eglė Kislovski, nuomonės formuotojai Viktorija Šaulytė, Joringis Šatas ir kiti. 

„Didžiuojamės galimybe savo nišinės parfumerijos namuose pristatyti išskirtinę, ekstravagantišką ir talentingą asmenybę – Miles’ą Wambaugh’ą. Džiaugiamės, kad kartu su jo kuriamu prekių ženklu „Miles Wambaugh“ mes iš namų kvapų pasaulio žengiame tvirtą žingsnį į aukštosios parfumerijos pasaulį. Jau pirmojo susitikimo metu mane sužavėjo menininko asmenybė, jo kūryba, požiūris, estetikos ir grožio suvokimas ir, žinoma, patirtis. Juk Miles’as Wambaugh’as bendradarbiavo su daugeliu prabangių parfumerijos namų, tokių kaip „Saint Laurent“, „Dior“, „Hermès“, o šiandien čia, mūsų salonuose, jis pristato savo paties sukurtą meno kūrinių ir kvapų sintezę“, – sakė „Krispo“ įkūrėja ir kvapų ekspertė Kristina Strolienė, neseniai grįžusi iš pasaulinės parodos, kurioje rinkosi garsiausi viso pasaulio nišinės parfumerijos lyderiai. 

REKLAMA
REKLAMA

Miles’as Wambaugh’as naujausią kvepalų kolekciją kūrė pasitelkęs garsias asmenybes, tokias kaip dizaineris Pierre Dinand’as, parfumerijos kūrėjai Jean-Louis’as Sieuzacas bei Dominique Ropion’as. Todėl galima sakyti, kad ši kolekcija – tai keturių garsių prancūzų menininkų naujausias, unikalus nuotykis, kuriame susipina tapyba ir parfumerija.

REKLAMA

K. Strolienė, paklausta, ką darys su meninio performanso metu sukurtais paveikslais, nedvejodama atsakė, kad kiekvienas jų bus garbingai įkurdintas ten, kur ir buvo sukurtas, – „Krispo“ salonuose. „Tegul tai bus dovana mūsų lankytojų akims ir sielai.“

Ekspresiją ir ekstravaganciją vertinantis Miles’as Wambaugh’as atskleidė, kad enginyje tapyti Gedimino pilį ir kerinčią moterį jį įkvėpė gražiausi matyti objektai.

„Vilniaus Gedimino pilis –  nuostabus architektūrinis šedevras – didingas, paslaptingas. O kitas mano kūrinys –  laisva, charizmatiška, mylinti save ir gyvenimą moteris. Tokia man pasirodė Kristina Strolienė. Atsidėkodamas jai už šiltą ir jaukų priėmimą, norėjau palikti prisiminimą – inspiraciją, jog  gyventireikia  taip kaip gyvena prancūzai – mėgaujantis kiekviena diena.“  

REKLAMA
REKLAMA

Ekspresiją ir ekstravaganciją vertinantis Miles’as Wambaugh’as atskleidė, kad renginyje tapyti Gedimino pilį ir kerinčią moterį jį įkvėpė gražiausi matyti objektai.

„Vilniaus Gedimino pilis yra nuostabus architektūrinis šedevras – didingas, paslaptingas. O kitas mano kūrinys – laisva, charizmatiška, mylinti save ir gyvenimą moteris. Tokia man pasirodė Kristina Strolienė. Atsidėkodamas jai už šiltą ir jaukų priėmimą, norėjau palikti prisiminimą ir inspiraciją gyventi taip, kaip gyvena prancūzai, – mėgaujantis kiekviena diena.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų