Lietuvių kilmės Holivudo žvaigždė Sudeikis – vėl vienišas: paaiškėjo skyrybų priežastis

Lietuviškų šaknų turintis Holivudo aktorius Jason Sudeikis išsiskyrė su ilgamete mylimąja Olivia Wilde ir vėl yra vienišas. Šių metų pradžioje pora atšaukė sužadėtuves, o neseniai paaiškėjo, kad pasuko ir skirtingais keliais.

5

„Jie išsiskyrę jau mėnesius ir abu dėl to nekelia jokių dramų. Juk jie suaugę žmonės ir puikiai tai priima. Dabar viskas sukasi tik aplink jų vaikus – Daisy ir Otis. Jiems vaikai šiuo metu yra prioritetas“, – „Us Weekly“ kalbėjo šaltinis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jason Sudeikis ir Olivia Wilde

36-erių Oliwia ir 45-erių Jason kartu praleido beveik dešimtmetį. Ir, deja, santykių kelionė buvo itin banguota. Juos lydėjo ne tik asmeninio gyvenimo pasirinkimai, bet ir svarbūs Holivudo kontraktai, kurie kirtosi su šeimos poreikiais.

„Jie pykosi kaip ir bet kuri normali pora. Vienas dėl kito jie priėmė daug sprendimų, kartais tekdavo atsisakyti kontraktų. Tačiau koją jiems kišo ir skirtingi gyvenimo būdai. Jason mylėjo Niujorką, o Olivia daugiau laiko praleisdavo Los Andžele. Jie daug skraidydavo vienas pas kitą, tikrai dažnai gyvendavo kartu, tačiau bendro sprendimo taip ir nepriėmė.

Lemiama priežastis buvo ta, kad jie niekaip nesutarė dėl vedybų. Jason pasipiršo dar prieš aštuonerius metus, tačiau jie taip ir nesiryžo susituokti. Galiausiai, jie viską atšaukė“, – teigė šaltinis. Dar rugsėjo mėnesį šeima buvo užfiksuota kartu leidžianti laiką Malibu paplūdimyje.

Jason Sudeikis turi gilių lietuviškų šaknų. Jo senelis – Stanley Sudeikis, buvo imigrantų iš Lietuvos sūnus. Stanley tėvas kilęs iš Tauragės, o mama – iš Raseinių.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų