Lengvaatletė Airinė Palšytė atskleidė, kam yra davusi neteisingą savo telefono numerį

Lengvaatletė, šuolininkė Airinė Palšytė pastaruoju metu išgyvena tikrą karjeros pakilimą. Iš Europos čempionato grįžusi su aukso medaliu šuolininkė sulaukė daug dėmesio žiniasklaidoje ir, žinoma, iš gerbėjų.

15

Tiesa, pati Airinė laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui prisipažins, kad asmeniniam gyvenimui laiko lieka nedaug. „Aš galiu papasakot situaciją, kai mano geriausia draugė ateidama manęs sveikinti į diplomų įteikimo šventę, tuo pačiu atnešė ir kalėdinę dovaną, nes mes tiek laiko nesimatėme“.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lengvaatletė Airinė Palšytė atskleidė, kam yra davusi neteisingą savo telefono numerį

Į pasimatymus žinoma lengvaatletė teigia vaikščiojusi, kai tam turėdavo laiko, kai tam turi laiko, tačiau tikina nesanti iš tų merginų, kurios su vaikinu bendrautų vien tam, kad jis nupirktų kokteilį. Paklausta, ar yra davusi klaidingą savo telefono numerį vaikinui, kad tik jis atsiknistų, Airinė suintrigavo laidos vedėjus atsakymu: „Taip. Ir merginai“. Kaip Airinę klube kabino mergina, išgirsite jau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Taip pat Airinė pasakys, kokią standartinę frazę jai rašo gerbėjai po nuotraukomis socialiniuose tinkluose, kokius gerbėjus jai tenka blokuoti ir kokios muzikos ji klausytų šuolio metu.

REKLAMA

Airinė Palšytė papasakojo, kad jos tėčiui, žinomam legendinės „Statybos“ krepšininkui Aurimui Palšiui, turbūt nebuvo lengva susitaikyti, kad dukra renkasi lengvąją atletiką. „Stengiausi nežiūrėti jam į akis, kai tai sakiau, nes pati verkiau“, – dabar šypsodamasi prisimena Airinė ir pasakoja, kaip jos tėtis, būdamas 40 metų, atėjo į treniruotę ir iš antro karto įveikė 165 cm aukštį. „O aš užtat tapau pirmąją Lietuvos lengvaatlete, dedančia į krepšį“, – žiūrovus stebins Airinė Palšytė.

Taip pat šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ išgirsite vaikų nuomonę apie „Eurovizijos“ dainų konkursą: ką gauna konkurso nugalėtojas, kuo vaikams įsiminė šių metų lietuvių „Eurovizijos“ daina, kas svarbiausia, norint laimėti konkursą ir kas, vaikų manymu, turėtų kone kasmet atstovauti Lietuvai. „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų