Legendinis atlikėjas Frankonis – atvirai apie meilę, kurios nepamirš visą gyvenimą

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė kiekvieną sykį nustebina žiūrovus nuostabiomis gėlių kompozicijomis, kalbinamais pašnekovais ar kelionėmis į gražiausias Lietuvos vietas, o šio sekmadienio laidoje ji dainuos kartu su laidos svečiu atlikėju Valdemaru Frankoniu.

4

Mes dar dainuosime

Broliai Frankoniai prieš kelis dešimtmečius surinkdavo sausakimšas koncertų sales, jų vardus žinojo kiekvienas – tokie populiarūs jie buvo. Šiandien broliai koncertuoja rečiau. Algis Frankonis gyvena tarp Kanarų salų ir Los Andželo, Valdemaras liko čia, Lietuvoje, tad jų duetas atgimsta tuomet, kai abu būna tėvynėje.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Legendinis atlikėjas V. Frankonis atvirai apie meilę, kurios nepamirš visą gyvenimą

Laidos svečias Valdemaras neslepia – jam brolių duetas yra viskas, nors požiūris į atliekamą muziką ir skiriasi: Algis nori, kad jo repertuaras būtų šiuolaikiškas, o Valdemaras, linksmai vadinantis save vietiniu, džiaugiasi esamu, tačiau konkurencijos tarp jų niekada nebuvo. „Manau, kad mes dar dainuosime. Kol balsai skamba“, – juokiasi laidos svečias.

Pašėlę laikai

Laidos vedėjos K. Rimienės paprašytas papasakoti apie tuos laikus, kuomet koncertinės salės traukdavo brolių dainas kartu su jais, o juos pažindavo tiek Lietuvos, tiek Maskvos gatvėse, Valdemaras šmaikštaus – būta visko. Koncertų būta daug, o moterų gerbėjų – dar daugiau. Gal, anot atlikėjo, ir vaikų yra kur pasilikę – tokie pašėlę laikai buvo.

Sklando kalbos, kad V. Frankonis buvo penkis ar šešis kartus vedęs – tad laidos vedėja atvirai paklaus svečio, tiesa tai, ar legenda.

„Visai neblogas variantas būtų, bet, deja, vedęs buvau tik vieną kartą, turiu sūnų, o visa kita – lakios fantazijos padarinys“, – neslepia dainininkas. Valdemaras atviras: anksčiau jam atrodė, kad išsiskyrę žmonės yra nevisaverčiai, tarsi su problemomis, bet atsitiko taip, kad pats tokiu tapo. Dabar jis žino – svarbu laiku sustoti ir atsiprašyti, o atsiprašyti jis turi ko...

Kalbėdamas apie savo šeimą ir žmoną, kurią meiliai vadina Dalyte, ir su kuria praleido 17 metų, Valdemaras surimtėja – šiandien jis labai gailisi kažkada trenkęs durimis ir išėjęs: „Jei būtų galimybė, aš pulčiau kryžiumi ir atsiprašyčiau“.

Galbūt jo Dalytė, pamačiusi šią laidą, suteiks Valdemarui Frankoniui viltį?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų