Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausiančiam Jeronimui Miliui tiek mūsų šalies, tiek užsienio lažybų bendrovės pranašauja paskutinę vietą.

Lietuvos lažybų bendrovė „TopSport“ lietuvaičiui tarptautiniame dainų konkurse pranašauja vieną iš paskutinių šešių vietų. Atlikėjo koeficientas 1 su 100. Tai reiškia, jog šansų Lietuvai švęsti pergalę „Eurovizijoje“ beveik nėra. Kitaip tariant, už J.Milių pastačiusieji 1 litą jo pergalės atveju laimėtų po 100 litų.

Užsienio lažybų bendrovių prognozės taip pat nieko džiuginančio nežada. „Bet Brain“ duomenimis, J.Milius konkurse paskutine vieta dalysis su kitomis penkiomis valstybėmis - Moldavija, Makedonija, San Marinu, Juodkalnija ir Čekija. „Eurovizijos“ favoritu ir galimu nugalėtoju lažybų bendrovės laiko Rusijos atstovą Dimą Bilaną. Didelius šansus esą turi Serbija, Armėnija ir Ukraina. Net Airijai, į konkursą išsiuntusiai kalakuto lėlę, pranašauja penktą vietą.

J.Milius, išgirdęs lažybų bendrovių prognozes, buvo kiek nustebęs, tačiau nesutriko. „Eurovizija“ yra kaip loterija, ne konkursas. O loterijos baigties iš anksto nuspėti negali niekas. Galiu užtikrinti, kad jokios prognozės mano pasirengimui įtakos neturi. Kaip man seksis, sužinosime netrukus ir patys“, - teigė atlikėjas.

REKLAMA

Nepaisydama liūdnų prognozių, sostinės savivaldybė, kad ir pavėluotai, „eurovizininkui“ skyrė finansinę paramą. Kokia suma bus skirta Lietuvai atstovausiančiam Jeronimui, savivaldybės atstovai nenorėjo atskleisti, tačiau užtikrino, kad ji yra didesnė, nei iki šiol buvo skirta „Eurovizijos“ dalyviams. „Laurą & The Lovers“ savivaldybė parėmė 50 tūkst., „LT United“ - 80 tūkst., „4 Fun“ - 100 tūkst. litų.

Edita Maželytė
J. Miliaus daina „Nomads in the Night"


Rašyti komentarą...
T
Tomas P
2008-04-23 16:48:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi netikiu
Atsakyti
0

a
aurimas
2008-04-23 18:13:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai aišku... Laurai and the lovers mažiausiai skyrė. Kvailiai.
Atsakyti
0

v
vitalka
2008-04-27 20:38:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
eina nx .... mieli lietuvos zmones ir ka jus galvojat i eurovizija siusdami tokius ciuvus nu pize.......;(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų