Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Buratine, nenorėk, kad atskleisčiau daug įdomių faktų.
Šitas klounas pirmiausia pritranko vaiko motiną, o paskiau vaidina gerą tėvelį. Palik vaiką motinai, tu narkaše ir degrade.
@L.
teismas nustatė, kad tie sužalojimai nerimti ir bylą nutraukė, o gerti žmonės pradeda ne iš gero gyvenimo, laimingi negeria, geria numalšinti stresą, o kas jį kėlė Laurynui, tam matyt buvo priežastis ir nemenka
@L.
tokiai motinai as senai jau buciau atemus vaikus, vargsai vaikai su tokia mamike.
@L.
Negaliu as i sita alkasiu net ziuret. Jis eilinis pijokas medziotojas, visi jie ten laka, vartoja, kliedintis grizta namo, pridergia i lova, ant grindu, giminaite vos su tokiu issikyre per 6m. visi ten nesveiki tie medziotojai, priklausomybiu turetojai. Iskreipia savo, meluoja. Nieko jam tas vaikas nerupi, nuo kada lebautojams, medziotojams vaikai rupi, nu nejuokinkit.
klausyk,ta moteris tavo vaiką augina,ką tu su juo darytum,kur jį dėtum,nei išsilavinimo,nei darbo,nieko neturi.Nustok čia inkšt,žmonės pradžioj kažkiek tave palaikė,kai buvai supakuotas,bet dabar viskas kitaip
@Jis jau nervuoja
gyrėsi kad turi jau prieš tris mėnesius, neužilgo po to , kai ėmė gyventi atskirai
@Jis jau nervuoja
Pritariu jums. Jis išprotėtų, jei reikėtų keturias dienas pasirūpinti vaiku. Beje, toks lankymo grafikas niekada nebus realiai vykdomas. Toks lankymo grafikas šiam alfonsui buvo siekus tik todėl, kad reikėtų mažiau mokėti alimentų, o gal siekė išvis nemokėti, argumentuodamas, kad vaikas pusę laiko augs pas jį, o pusę pas mamą. Netikėjau, kad jis toks apgailėtinas. Išlaikymo nemoka, tik kelia kažkokius reikalavimus ir viešai nuolat guodžiasi.
Kvailesnės moteriškės nemačiau dar, ji tik pinigus moka paimt, arba ką nors apie pirštą apvyniot, o šeimai ir vaikams augint ji netinkama. Kai tik vaikai bus savarankiškesni, tai nuo jos vaikai tikrai pabėgs
@...m...
Na vyrukas kažkaip neatrodo šventas .. Nei išsilavinimo , nei pajamu .. ir direktorius kazkoks keistas.. Ar Viktorija jam tures moketi ?..Kai jis vaikuciui 4 dienas tiu tiu darys .. Ar yra salygos vaikui buti su juo?.. Kazkokie abu verti vienas kito..
@C
Patikėk, tikrai ne šventas.
Pastatykit jiems prie duru šiukšliu konteinerius, kad jie mažiau neštu šiukšliu iš namu. Užjaučiu teisma, labai sunku su tokiais durniais. Sedi tv glosto vienas kitam rankas ir ant visos Lietuvos mala šuda.
Laurynas Suodaitis tikina, kad Viktorija Siegel nepaiso teismo sprendimo: „Įdomus faktas“