Laura Imbrasienė ragina nesigėdyti dantų kabių

 TV3 laidos „Padėkime augti“ vedėja Laura Imbrasienė mano, kad Lietuvos žmonių veiduose labai trūksta šypsenų, o ypač ją liūdna, kai mažai juokiasi vaikai. 

„Suprantama, kad paauglystė nėra lengvas laikotarpis visiems, tačiau šypsena veide gali išspręsti labai daug problemų. Todėl visiems ūgtelėjusiems vaikams sakau, kad nebijotų šypsotis net tuomet, kai baltus dantis puošia kabės! Gera nuotaika užkrečiama, o plačios ir išsiskiriančios šypsenos – madingos“, – ragina laidos vedėja.

Paauglystė – tai tas metas, kai jaunuoliai ypatingai susirūpina savo išvaizda. Ne paslaptis, kad dažnam jų nepriekaištinga išvaizda asocijuojasi su holivudine šypsena. Tačiau ką daryti, jei dantimis ir taisyklingu sukandimu nepasirūpinta dar vaikystėje?

Ortodontė Jolita Pečiulienė įsitikinusi, kad netaisyklingą vaikų sukandimą gali nulemti genai, ankstyvas dantų netekimas, griežimas dantimis, įvairūs žalingi įpročiai, tarkime, ilgai naudojamas čiulptukas, taip pat netaisyklinga liežuvio padėtis ar net kvėpavimas pro burną.

REKLAMA

Specialistai pataria: kai vaikams jau pradeda siausti hormonų audros, bene pati efektyviausia gražios šypsenos išeitis – gydymas breketų sistema. Tiesa, specialistai įspėja, kad nešiojant kabes, sudėtingiau kokybiškai išsivalyti dantis, todėl jos rekomenduojamos tik tiems jaunuoliams, kurie pasiryžę sąžiningai ir kruopščiai prižiūrėti dantis.

Šio sekmadienio laidoje „Padėkime augti“ – apie paauglystės kompleksus ir priemones kaip jų atsikratyti. Laidos kūrėjai kalbės ne tik apie breketų naudą ir madą, bet ir gilinsis į vaikų mitybos subtilybes. Žiūrovai galės pasitikrinti, ar tinkamą kiekį vandens jų šeimos nariai išgeria per dieną. „Padėkime augti“ taip pat kvies „roges ruošti vasarą“ – vežimėliu, planuojantiems susilaukti vaikelio, rinktis jau dabar. Profesionalų ir specialistų patarimai jau šį sekmadienį, 9.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų