Laukia dar vienos karališkosios vetuvės: susižadėjo princesė Eugenie

Didžiosios Britanijos Jorko princesė Eugenie susižadėjo, pirmadienį pranešė Bakingamo rūmai.

3

Planuojamos vestuvės bus jau antros šiais metais Britanijos karališkoje šeimoje. Jos vyks toje pačioje bažnyčioje, kur pirmiau susituoks princas Harry.

Princesė Eugenie, aštuntoji eilėje į Britanijos sostą, ištekės už savo draugo naktinio klubo vadybininko Jacko Brooksbanko 2018 metų pabaigoje, paskelbė rūmai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiosios Britanijos Jorko princesė Eugenie

27 metų Eugenie yra karalienės Elizabeth II antrojo sūnaus princo Andrew, kuris taip pat yra Jorko kunigaikštis, bei jo buvusios sutuoktinės Sarah jaunesnioji duktė.

„Jorko kunigaikštis ir kunigaikštienė su džiaugsmu praneša apie princesės Eugenie ir pono Jacko Brooksbanko sužadėtuves, – paskelbė Bakingamo rūmai. – Jos Karališkoji Aukštybė ir ponas J.Brooksbankas susižadėjo anksčiau šį mėnesį Nikaragvoje“.

„Vestuvės įvyks 2018 metų rudenį Vindzoro Šv. Jurgio koplyčioje, daugiau informacijos bus pateikta deramu metu“, – sakoma pranešime.

Į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje gegužės 19 dieną tuoksis Eugenie pusbrolis princas Harry bei jo išrinktoji amerikiečių aktorė Meghan Markle.

REKLAMA

Eugenie su savo sužadėtiniu susitikinėja maždaug septynerius metus. Jie susipažino slidinėdami viename Šveicarijos kurorte.

J. Brooksbankas dirba vadybininku Londono centre esančiame prabangiame naktiniame klube „Mahiki“, pamėgtame daugybės įžymybių ir aukštuomenės atstovų.

Princas Andrew ir Sarah susituokė 1986 metais, tačiau po 10 metų jų santuoka iširo. Pora susilaukė dviejų dukterų: 29 metų princesės Beatrice ir Eugenie.

Būdama 12 metų Eugenie dėl skoliozės buvo operuotas stuburas. Jame po operacijos liko du titano strypai. Dabar princesė yra Karališkosios nacionalinės ortopedinės ligoninės globėja.

Niukaslo universitete ji baigė anglų literatūros, meno istorijos ir politikos mokslus.

Eugenie kartais pavaduoja savo senelę karalienę Elizabeth visuomeniniuose renginiuose, dirba meno galerijos „Hauser and Wirth“ direktoriaus pavaduotoja Londone ir globoja kelias labdaringas organizacijas.

J. Brooksbanko tėvai Nicola ir George'as paskelbė atskirą trumpą pareiškimą:

„Mus labai pradžiugino žinia apie šias sužadėtuves. Esame devintame danguje ir labai džiaugiamės dėl jų abiejų“, – sakoma jame.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų