Latviai „Eurovizijos“ publikai pateikė futuristinę bombą

Antradienį Kijeve startavo didžiausias Europos dainų konkursas. Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodė 18 dalyvių, iš kurių į finalą, vyksiantį gegužės 13-ąją, patekti galėjo tik dešimt. Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ pasirodys ketvirtadienį įvyksiančiame antrajame pusfinalyje.

39

Tuo tarpu artimiausiems broliams teko pasirodyti antradienį. Latvijai „Eurovizijoje“ šiemet atstovauja ypač ryški grupė „Triana Park“. Pop roko atlikėjai į dainų konkursą papulti mėgino net penkis kartus. Ir pagaliau čia atsidūrė su daina „Line“.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kijeve prasidėjo „Eurovizijos“ dainų konkursas

Grupė Latvijoje išgarsėjo 2008 metais, kuomet pirmą kartą sudalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje.

Futuristinį kūrinį „Triana Park“ pristatė ypač ryškiu įvaizdžiu. Grupės vokalistė Agnese Rakovska nustebino žaismingomis kasomis ir ryškiai rožiniais ilgaauliais.

Šįvakar taip pat išgirdome Švedijos, Gruzijos , Albanijos, Belgijos, Juodkalnijos, Suomijos, Azerbaidžano, Portugalijos, Graikijos, Lenkijos, Moldovos, Islandijos, Čekijos, Kipro, Armėnijos ir Slovėnijos dainas.

Nors konkursą antradienio vakarą LRT televizija transliavo tiesiogiai, balsuoti lietuviai negalėjo. Tai bus galima daryti tik ketvirtadienį, kai pasirodys Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ bei finalo metu, gegužės 13 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų