• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ lankysis Merkinėje įsikūrusioje Laisvės ir Vytaro Radzevičių sodyboje.

Šį sekmadienį TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ lankysis Merkinėje įsikūrusioje Laisvės ir Vytaro Radzevičių sodyboje.

REKLAMA

Pora dalinsis laimingo gyvenimo kartu paslaptimis bei nuotaikingomis istorijomis ne tik apie savo pažintį, bet ir pirmąjį įspūdį apie vienas kitą.

Radzevičiai atskleis, kas juos paskatino gyvenimą mieste iškeisti į atokią sodybą bei kodėl netoliese jie įkūrė „Pasaulio puodus“. 

Laisvė ir Vytaras Radzevičiai kartu skaičiuoja jau beveik 35 metus. Tačiau nors poros santykius be jokios abejonės būtų galima pavadinti be galo tvirtais, jie neslepia, kad nuomonės buityje bei mėgstamose veiklose neretai išsiskiria. 

Apie tai, kokie Vytaro pomėgiai verčia Laisvę nuobodžiauti bei kur vyras vengia pareikšti savo nuomonę, pora prabils ir laidoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš kartą jau neiškenčiau ir sakiau: „Laisve, tai gal man tavęs pradėti klausinėti, su kokia blizge man lydeką gaudyti?“ – ironiškai kalbės Vytaras. 

REKLAMA

 

Laisvė ir Vytaras susipažino dar studijų laikais. Pora laidoje pasidalins savo pažinties detalėmis, kurios, vyras neslėps, jam iki šiol atrodo labai juokingos.

Radzevičiai atskleis, kuris inicijavo santykių pradžią ir kaip vos per plauką visa tai vos neiširo.

„Buvo toks momentas, kai rimtai susipykome. Aš išlipau iš troleibuso, ji atsisveikino, o aš jai sakau: „Tai susitiksime kada nors“, – praeitį prisimins Vytaras. 

 

Laisvė neslėps, kad tokia nepagarba tada ją labai sukrėtė.

„Mane tie žodžiai taip užgavo... Aš pagalvojau: „Juk jis – tik fuksas!“– prisimins moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau pora liko kartu. Laisvė papildys santykių pradžios istoriją paatviraudama, kuris iš jų pirmasis susiprato, kad nenori nutraukti užsimezgusios draugystės.

Neilgai trukus Laisvė ir Vytaras tapo vyru ir žmona, o šiemet pora švęs jau koralinių vestuvių metines.

Apie aplinkybes, dar labiau paskatinusias susituokti, moteris papasakos ir laidoje.

„Pakalbėjome apie tai, ar įsivaizduojame bendrą ateitį kartu. Jei įsivaizduojame – vadinasi, nešame pareiškimą“, – kalbės L. Radzevičienė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Laisvei nesvetima laidos „Pasaulis pagal moteris“ kūrybinė komanda – ne paslaptis, kad moteris vieną sezoną buvo laidos redaktore.

L. Radzevičienė papasakos apie darbą žurnalistikos srityje ir kodėl dabar pora nesusitelkia vien tik į darbą restorane.

„Juokiamės, kad tam, kad galėtume dirbti Merkinėje, dar turime dirbti ir kitus darbus“, – atviraus moteris. 

Galiausiai pora gyvenimą didmiestyje iškeitė į sodybą kaime. Laisvei toks gyvenimo būdas nėra svetimas, o štai Vytaras, tikras vilnietis, kardinaliai pakeitė aplinką.

REKLAMA

„Matai, aš – miesčionis, kuris virsta kaimiečiu, o tu būsi priversta grįžti į kaimą“, – tarpusavio pajuokavimais dalinsis Vytaras. 

Pora papasakos, kieno iniciatyva buvo įsigyta sodyba, o Laisvė pridurs, kokios vyro turimos savybės jai neleido abejoti, kad sodybos projektas bus sėkmingas. 

Vieni gali sakyti, kad gyvenimas kaime yra ramus, sėslus ir kartais gana monotoniškas, tačiau nė vienas, pažvelgęs į Radzevičių šeimą, nedrįstų jų gyvenimo Merkinėje pavadinti nuobodžiu.

REKLAMA

Vytaras papasakos istoriją apie tai, kaip atsirado kultūrinę, pramoginę bei maitinimo veiklą inicijuojantis „Merkinės fabrikas“, kurio centre – „Pasaulio puodai“.  

„Atsimenu tą pirmą dieną – tai buvo kažkoks kosmosas“ – prisiminimais apie atidarymą, užklupusį beprotišką darbo krūvį bei geras emocijas dalinsis Laisvė. 

„Floristiniame deserte“ – gėlės mylimiems tėčiams

Laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė vėl kurs puokštę esant ypatingai progai – tėvo dienai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šią šventinę dieną moteris kvies prisiminti, aplankyti ir pasveikinti savo mylimus tėvelius.

Gėles dovanoti galima ir vyrams, tačiau reikia atidžiau parinkti, kokius žiedus komponuoti į jiems skirtą puokštę. 

Šį savaitgalį kuriamoje puokštėje vyraus aštrūs kampai, randami šiose floristikos dizainerės parinktose gėlėse: stambaus žiedo karališkoje protėjoje, kurkumose ir leukadendruose.

Šiuos žiedus puokštėje savo žaluma papildys glotniosios sraigūnės bei plieninės žolės stiebeliai. 

REKLAMA

Puokštę dizainerė riš panaudodama spiralinį rišimo būdą. Stambų karališkosios protėjos žiedą apsups žalios ir burgundinės spalvų tonai.

Floristikos kūrinį K. Rimienė papildomai padekoruos floristiniu popieriumi, kurį papuoš rudos ir auksinės spalvų kaspinai. 

Laimingi tie, kurie savo tėčius vis dar turi. Ta proga laidos vedėja ragins juos aplankyti ir nuveikti kažką tokio, kas sutvirtintų ar atnaujintų ryšį, leistų prisiminti vaikystės dienas bei veiklas, kai buvote maži. Tėčiai, taip pat kaip ir mamos, yra mums brangiausi pasaulyje žmonės.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3!

Iteisinti vagys koncentruoti,- V...
Iteisinti vagys koncentruoti,- V...
Jeigu dar pries kokius 25 metus Vilniuje dar buvo galima gyventi pakenciamai, dabar tai jau mazochizmas.
-- Tada uztekdavo pusvalandzio, auto, nuvykti is Fabijoniskiu i A. Panerius, o dabar?
Jau astuoniolika metu dziaugiames gyvenimu vienkiemyje,- 42km. nuo Vilniaus.
Kasdien 2-4 valandas isbraukti, is trumpo gyvenimo,- transporto kamsciuose? - Ir tai gyvenimas?
--Dauguma ten gyvena tik del darbo ir uzdarbio, pati maziausia dalis, -- del galimybes isvogti Lietuva ir jos piliecius.
Nemanau, kad si pora nors kiek pergyvena palike Vilniu. Manau jie dziaugtusi , kad dar maziau ten reiketu lankytis del darbu ir ir uzdarbio.
O gal pasiilge vaivorykstyniu ir ju paradu? - Vargu , protingi zmones juos ignoruoja, ne visai protingi, pasiduoda apmokamoms simonkiniu provokacijoms.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų