Lady Gaga nusišlapino į šampano kibirėlį ir išsitatuiravo išskustą galvą

Ekscentriškoji dainininkė Lady Gaga gerbėjus nudžiugino dar viena avantiūra. Savo vardo kvepalų „Feme“ pristatyme Guggenheimo muziejuje Niujorke atlikėjai ant nuskustos galvos dalies buvo ištatuiruotas angeliukas.

Skelbiama, kad kvepalų pristatymo vakare dainininkė įlipo į kvepalų buteliuką ir dvi valandas apsimetė snaudžianti. „Pasirodymo“ metu gerbėjams buvo leista paliesti žvaigždės ranką jos nepažadinant.

Nubudusi Lady Gaga pasigražino ir pasilenkė taip, kad arti buvę gerbėjai įtaria, jog dainininkė nusišlapino į šampanui skirtą kibirėlį. Vėliau atlikėjai buvo padarytą tatuiruotė-angeliukas. Kvepalų pristatyme dalyvavo Paris Hilton, Michaelas Strahanas, Lindsay Lohan, Yoko Ono, dizaineriai Marcas Jacobsas ir Jasonas Wu.

Lady Gaga galvą isšiskuto rugsėjo 11 dieną savo gero draugo, fotografo Terry Richardsono mamos atminimui. Savo socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje dainininkė savo užuojautą išreiškė žodžiais: „Tai padariau dėl tavęs, Terry. Labai užjaučiu dėl tavo mamytės. Ji mirė kaip princesė, bet taip nutiks visoms princesėms.“

Lady Gaga (nuotr. facebook.com)Lady Gaga (nuotr. facebook.com)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų