• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prasidėjus naujam mados sezonui, žurnalas „L'Officiel Lithuania“ surengė šventinį vakarą, kurio metu kviestiniams svečiams pristatytas ne tik naujasis numeris, bet ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

189

Prasidėjus naujam mados sezonui, žurnalas „L'Officiel Lithuania“ surengė šventinį vakarą, kurio metu kviestiniams svečiams pristatytas ne tik naujasis numeris, bet ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

REKLAMA

Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į rudens sezono atidarymo vakarą, kupiną mados, šypsenų, muzikos ir naujienų. Užburiančiu renginiu rūpinosi vienas populiariausių šalies renginių organizatorių, „Lgvestuves.lt“ įkūrėjas Liutauras Galinis, o kerinčiu renginio dekoru jau ne pirmą kartą pasirūpino žymus Lietuvos dekoratorius Mantas Petruškevičius, greta restorano „La Capital“ sukūręs puošnią vakaro erdvę, rašoma pranešime spaudai.

Svečius pasveikino vakaro vedėjas Žygis Stakėnas, o „L'Officiel Lithuania“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė pasidžiaugė vasarą pristatytos stiliaus programėlės „SOS-Style“ sėkme ir pranešė apie šį rudenį pasirodysiančias naujienas – „L'Officiel Lithuania Kids“ ir „L'Officiel Lithuania Voyage“ numerius. O „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis, pristatydamas naujausią žurnalą, susrinkusiems svečiams linkėjo naujų iššūkių ir gyvenimą gerti dideliais gurkšniais.

REKLAMA
REKLAMA

Renginyje pristatyti nauji „L'Officiel Lithuania“ ir „L'Officiel Lithuania Hommes“ rugsėjo numeriai, kurių viršeliuose skaitytojai šįkart išvys gerai žinomus Lietuvos pramogų pasaulio veidus – vieną populiariausių jaunosios kartos dainininkių Jessicą Shy ir dailininką bei fotografą Algį Kriščiūną.

REKLAMA

Mados vakaro akcentu tapo vieno garsiausių Lietuvos dizainerių E. Rainio kolekcija. Tai jau trečiasis kartas, kai dizaineris „L'Officiel Lithuania“ šventėje pristato savo kūrybą. Naujoji kolekcija alsavo devintuoju dešimtmečiu, garsėjusiu savo drąsiais ir ryškiais sprendimais mados pasaulyje. Kolekcijoje aiškiai atsispindėjo šis laikotarpis: platūs pečiai priminė tuomet madingus kostiumus, o nuogos nugaros suteikė modeliams šiuolaikiškumo ir seksualumo.

REKLAMA
REKLAMA

Spalvų paletė džiugino akis ryškia rožine, sultinga geltona, ekspresyvia violetine ir aistringa raudona, suteikusiomis drąsos ir energijos. „Kolekcijai siekiau sukurti drabužius, kurie atspindėtų didmiesčio dinamiką ir moterų troškimą išsiskirti. Kiekvienas modelis čia yra įvairovės, griežtų siluetų, aiškių formų ir ryškių spalvų simfonija", – pasakojo dizaineris E. Rainys.

Po kolekcijos pristatymo šurmuliuojančių svečių laukė užkandžiai, pramogos, grožio ir stiliaus naujienų pristatymai bei dar viena staigmena – dainininkės Jessicos Shy koncertas. Vakaras tęsėsi DJ Manto Stuk muzikiniais ritmais, dovanų dalybomis ir naujo mados sezono aptarimu – juk būtent rugsėjis žymi svarbiausių mados savaičių pradžią, kurios įsuka į nesibaigiantį mados

net vitulskiai atvyko ir suvalgė visas maisto atsargas
Ar etikos pamoku vyrai nelanke? Rankos kisenese. Nejaugi kojiniu neturi ir kelnes iki kauliuku. Kazin ar i toki rengini tinka. I pliaza, klubeli- sutinku:).
Visur tie patys veidai,nuolatiniai einantys išgerti ir pavalgyti veltui.Pakvieskite iš provincijos dirbantį žemelę ar kitą paprastą žmogelį.Tikrai renginys būtų gražesnis ir prasmingesnis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų