L. Kazlauskienė apdovanojo likimo nuskriaustas moteris

„Negalėjom net pagalvoti, kad mums teks laimė akis į akį susitikti su garsiąja Liveta Kazlauskiene“, – rytoj, ketvirtadienį, liepos 18-ąją, 19.50 val. TV3 vasaros laidos „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams atviraus „Vilniaus miesto krizių centro“ gyventojos Maja ir Zina.

„Aš labai jaudinausi, labai ruošiausi, šeštą ryto kėliausi, kad galėčiau pas jus atvažiuoti. Šiandien mes turime naudingai pabendrauti, kad tas bendravimas jus įkvėptų gražiems darbams, geriems norams, suteiktų dvasinės stiprybės“, – susitikimu su moterimis džiaugsis žinoma dainininkė ir visuomenės veikėja L. Kazlauskienė.

Maja ir Zina aprodys dainininkei savo laikinus namus – kur miega, kur prausiasi ir ruošia valgį. Netrukus jų lauks įspūdinga L. Kazlauskienės staigmena – diena SPA centre. Paaiškės, kad moterys sveikatos ir grožio procedūromis džiaugsis pirmą kartą gyvenime. Jos išbandys įvairias pirtis, plaukios baseine, atsipalaiduos sūkurinėje vonioje, patirs atpalaiduojamojo masažo malonumus.

„Man iki ašarų malonu matyti, kaip jos džiaugiasi, kaip viską priima taip nuoširdžiai. Man labai smagu pabūti su šiomis moterimis ir padėti joms pasijusti geriau“, – TV3 žiūrovus tikins dainininkė.

REKLAMA

„Tokios prabangos sau niekada negalėjome leisti. Liveta tokia nuostabi, tokia miela, ji mus tikrai padrąsino eiti pirmyn ir nieko nebijoti. Ačiū jai“, – dėkos moterys.

Kokiu gurmanišku maistu mėgausis „Žiūrėk! Geras!“ herojės? Kokią dovaną atsisveikindama moterims įteiks žinoma dainininkė? Intriguojantys atsakymai – jau ketvirtadienį 19.50 val. laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su žiūrovų numylėtiniu Džiugu Siaurusaičiu ir žaviąja Dileta Meškaite.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų