L. Imbrasienė patarimus jauniems tėveliams dalins televizijos eteryje

Nuo naujo sezono „Aistra nugalėti“ premjerinių LNK laidų kolekciją papildys dar viena naujiena – laida apie vaikus „Padėkime augti“, kurią ves žavioji Laura Imbrasienė. Pasak jos, laida skirta visiems, kuriems rūpi vaikai, jų ateitis, svajonės ir jų išsipildymas.

„Augindama sūnų supratau, kad vieni iš kitų galime išmokti labai daug. Kai yra daug nuomonių, patirčių, klausimų, diskusijų viskas tik įdomiau. Gera dalintis ir reikia tai daryti, nes tada galime padėti vieni kitiems - padėti augti“, - sako naujos LNK laidos vedėja Laura Imbrasienė.

„Maži daigeliai, kuriuos mes pasodiname, reikalauja begalinės meilės ir rūpesčio, priežiūros ir pagalbos, prisitaikant ir suvokiant aplinką, greitai besikeičiantį pasaulį. Mes, tėvai, turime būtį ypatingai lankstūs, gebantys greitai reaguoti ir mokytis kartu, juk tik taip žengdami šalia vaikų, norėdami tobulėti užauginsime nuostabiai žydintį ir kvepiantį sodą“, - šypsosi Laura.

Laidoje, atsižvelgiant į žiūrovų pageidavimus bus rengiamos rubrikos apie vaikams skirtas knygas, vaikų sveikatą, mitybą. Besilaukiančios moterys sužinos daug naudingo apie nėštumo laikotarpį, o paauglius auginantys tėvai suras atsakymus, kaip išgyventi šį sudėtingą periodą.

REKLAMA

„Kartu su kūrybine komanda paliesime įvairiausias temas – nuo vieno iš svarbiausių šiais laikais klausimo, kaip ilgą laiką negalinčioms poroms sėkmingai susilaukti vaikelio, jį saugiai, sėkmingai ir atsakingai išnešioti, galiausiai jam atkeliavus ant mylinčių tėvelių rankų galėsime su meile ir rūpesčiu kartu dalintis džiaugsmais ir vargais, įvairiausiomis mažųjų ugdymo naujienomis, o, svarbiausia, visuomet būsime kartu. Juk auginti visuomet lengviau, kai turime su kuo pasitarti ir su kuo kartu šypsotis”, - sako Laura Imbrasienė.

Laida „Padėkime augti“ – jau nuo rugsėjo 7 dienos per LNK.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų