L. DiCaprio pribloškė gerbėjus: šalia – 20 metų jaunesnės gražuolės

Vienas garsiausių ir seksualiausių planetos vyrų, aktorius Leonardas DiCaprio kiekvieną dieną gali mėgautis išvaizdžiausių pasaulio moterų dėmesiu.

50

Ne paslaptis, kad vyras jaučia silpnybę modeliams, o jo naujoji mergina, panašu, supažindina jį ir su kitomis gražuolėmis. Kyla klausimas – ar vyras sugebės išlikti ištikimas?

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. L. DiCaprio mėgaujasi seksualiausių moterų dėmesiu

Visai neseniai aktorius pastebėtas vakarieniaujantis jūrų gėrybių restorane Niujorke. Čia jam kompaniją palaikė ne tik naujoji mergina Camila Morrone, bet ir kita gražuolė bei žinomų aktorių šeimoje gimusi manekenė Hailey Baldwin.

Aktorius ir jo širdies draugė Camila vakarienei pasirinko itin paprastus ir niekuo neišsiskiriančius drabužius, tuo tarpu H. Baldwin rinkosi kiek seksualesnius drabužėlius, kurie pademonstravo jos privalumus.

Tiesa, visi trys stengėsi išvengti papildomo dėmesio, todėl į restoraną įžengė atskirai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai merginų ir moterų numylėtas aktorius DiCaprio buvo užfiksuotas smalsių paparacų viename garsiausių muzikos festivalių pasaulyje „Coachella“.

„Titaniko“ žvaigždė meiliai glaustėsi su argentiniečių modeliu C. Morrone, už jį jaunesne net 23 metais. Apie jų romaną kalbos sklido kurį laiką. Pora keletą kartu buvo užfiksuoti kartu, tačiau nebuvo aišku, ar jų santykiai iš tiesų yra rimti.

Leonardo ir Camila ne tik dalinosi karštais bučiniais, bet ir nepaleido vienas kito rankos beveik viso festivalio metu. Camila buvo pastebėta glostanti mylimojo kaklą ir vis švelniai prisiglaudžianti prie jo peties.

Pasirodo, jog merginos motina Lucila susitikinėja su aktoriumi Al Pacino ir yra gera DiCaprio šeimos draugė jau daugiau nei 10 metų. Poros gerbėjus kankina klausimas, ar jie susipažino, kai Camilai buvo vos 10 metų?

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų