Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Atlikėjo ir muzikos prodiuserio Lino Adomaičio gerbėjai gali džiaugtis: šįmet turėtų pasirodyti antrasis jo solinis albumas. Taip pat radijo stočių topus užkariauja naujausia dainininko kartu su grupės „G'n'G Sindikatas“ nariu Pushu įrašyta daina „Ji mano“.

Atlikėjo ir muzikos prodiuserio Lino Adomaičio gerbėjai gali džiaugtis: šįmet turėtų pasirodyti antrasis jo solinis albumas. Taip pat radijo stočių topus užkariauja naujausia dainininko kartu su grupės „G'n'G Sindikatas“ nariu Pushu įrašyta daina „Ji mano“.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje gausu talentingų žmonių

Nedaug trūko, kad Lino daina „Floating to you“ atstovautų Lietuvai Eurovizijos konkurse. Atlikėjas pelnė LATGA-A specialų prizą už kūrybingumą ir II vietą. Dainininkas juokauja, kad išgelbėjo R. Ščiogolevaitę nuo antros vietos sindromo, kuri šiame konkurse šį kartą liko trečia. Iš karto po konkurso Linas su žmona patraukė į saulėtąją Malaiziją.

REKLAMA
REKLAMA

„Gyvenu šia diena, esu pozityvus ir plačiai atmerkęs akis gyvenimui, o ši daina visiškai atspindi mano ir žmonos gyvenimo būdą, kada galime susidėti daiktus ir išvykti“, - šypsosi atlikėjas. Jis negaili gerų žodžių apie savo mylimąją. „Giminingos sielos“ – taip savo ryšį su Irma apibūdina vyras. Jis minėjo, kad ji taip pat rašo tekstus dainoms anglų kalba, tarp kurių ir „Floating to you“.

Lino Adomaičio ir žmonos Irmos vestuvių akimirka (nuotr. asm. archyvo)Lino Adomaičio ir žmonos Irmos vestuvių akimirka (nuotr. asm. archyvo)

Muzikos prodiuseris, ne paslaptis, neviešina asmeninio gyvenimo detalių, tačiau prisipažįsta, kad metai bendro gyvenimo su žmona teikia daug vidinės ramybės ir motyvacijos bet kokiems darbams. „Asmeniniai dalykai ir turi būti asmeniniai, o ne reklaminiai. Žinoma, pasitaiko, kad koks žingeidus žurnalistas parašo, kas šauna į galvą ir priskaldo malkų, tačiau aš tam mažai teikiu reikšmės, nesiveliu į pigius pokštus, nekuriu skandalų ir stengiuosi sudominti savo muzika, o ne skalbiniais,“ – vaizdžiai kalba muzikantas, neslėpdamas šypsnio, kad Lietuvoje tendencingai garsenybėmis per kelis mėnesius tampa padlaižūnai ir pseudoskandalistai.

REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvoje tiek daug talentingų žmonių, dažnai įrašų studijoje tenka dirbti su niekam nežinomais bet žiauriai talentingais jaunuoliais, bet žiniasklaida mieliau kelia ant šakių nuogą užpakalį. Kokie reitingai? Su daug nulių...“ – šypsojosi Linas.

Sulčių fanatikas

„Man čia patinka, kažkaip kitaip jaučiuosi, mano mūza čia. Ne Palanga, ne Šventoji, bet Nerijos juosta. Jauku. Tarsi sustoja laikas“, - žvelgdamas į marias ir ragaudamas pirmus kavos gurkšnius kalbėjo atlikėjas. Jis neskuba jos gerti, mėgaujasi ir dairosi aplink: vėjuotas, tačiau šiltas liepos vakaras Juodkrantėje.

Tiesa, kavą jis vartoja labai retai, visiškai kitokia situacija su šviežiai spaustomis vaisių, daržovių sultimis. Jos kone karaliauja L. Adomaičio namuose - kartu su žmona Irma jis glėbiais perka apelsinus, obuolius, burokėlius, pomidorus, morkas.

Linas Adomaitis su žmona (nuotr. asm. archyvo)Linas Adomaitis su žmona (nuotr. asm. archyvo)

Kaune gyvenantis kompozitorius šypsojosi: jau kuris laikas jie su žmona save vadina sulčių fanatikais. Šiai silpnybei įtakos turėjo kelionės. Vienoje iš jų, viešėdami Malaizijoje, jie išbandė cukranendrių sultis. Pastarosios, atlikėjo teigimu, buvo vienas geriausių kelionės atradimų.

REKLAMA
REKLAMA

Vengia turistinių  kelionių

L. Adomaitis įsitikinęs: kelionės – būtinos kiekvienam. Jų metu gali pažvelgti į savo šalį, savo gyvenimą kitu kampu, taip pat pasikrauti teigiamos energijos, kuri padeda tobulėti ir kurti.

„Išsivalai sielą, mintis, galiausiai grįžęs gali kalnus darbų nuveikti“, - kalbėjo atlikėjas. Jis dažniausiai renkasi Centrinės Amerikos šalis ar Azijos platybes, tačiau Europa jo kelionių sąraše būna retai. Tokį pasirinkimą dainininkas paaiškina paprastai: artimus Europos miestus jis išmaišė dar paauglystėje, kada keliavo su bažnyčios jaunimo choru. Muzikanto netraukia ir masiškai turistinė Turkija ar Egiptas. Ir dar – jokių lagaminų. Vyras pripažįsta tik kuprines ir kitokį keliavimo būdą jau nuo 2007 metų.

Linas Adomaitis su žmona (nuotr. asm. archyvo)Linas Adomaitis su žmona (nuotr. asm. archyvo)

„Pinigų švaistymas už dirbtiną malonumą – ne man“ – taip apie kelionių agentūrų siūlomas paslaugas mano L. Adomaitis.  Jo nuomone, kur kas įdomiau nuvykti į Malaiziją, Tailandą, Panamą ar Gvatemalą, o ten susidaryti savo maršrutą, vadovaujantis žemėlapiu. Taip pat bendrauti, žvejoti, groti, gaminti maistą su vietiniais gyventojais.

REKLAMA
REKLAMA

„Jie į tave žiūri ne kaip į turistą pilnom kišenėm, bet kaip į žmogų, svečią, draugą. Kartu su Irma kelionėse patiriame nuostabių dalykų, įgyjame neapčiuopiamą turtą, kurio niekas nesugebėtų atimti – tai nuotykiai ir prisiminimai“, - svarsto dainininkas, pasakodamas apie indėnų strėles, beždžionių šventyklą, milžiniškus vėžlius, laukinius krokodilus, tunų žvejybą, saulėlydžius Karibų salose. Linas prisipažįsta, kad pasaulio grožis išlaisvina jo kūrybą, tad naujos vietos laukia poros netolimoje ateityje. Baikalo ežeras – ši vietovė jau kuris laikas sukasi Lino ir Irmos galvose.

Ar gerbėjai sulauks albumo?

Atlikėjas užsiminė apie kitą kelionės atradimą – smuiką, kurio skambesį visai neseniai pradėjo derinti su elektronine muzika. „Šiuo instrumentu grojau 17 metų, jo virpesiai giliai mano sieloje. Aš to nepakeisiu ir nenoriu keisti, nežiūrint į tai, kad dažnai klausau džiazo, hip–hop, soul muzikos – smuikas yra mano antroji žmona“, - sakė atlikėjas.

REKLAMA
REKLAMA

Grįžęs iš Malaizijos L. Adomaitis pasinėrė į darbus - pamokas moksleiviams  J. Gruodžio konservatorijoje. Joje muzikos prodiuseris dėsto garso režisūrą ir audiotechnologijų pagrindus. Valandų valandas vyras praleidžia įrašų studijoje, kurioje gimsta įvairūs kūriniai. Vieni skirti atlikėjams Vaidui Baumilai, Monikai Linkytei, Sashai Song ar Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubui, kiti – solinė muzika, kurią ruošia naujam albumui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų