Kygo drebina internetą: pristatė naujausią kūrinį su disco karalienės hitu

Nepailstantis hitų kūrėjas ir prodiuseris Kygo iš naujo sėkmingai prikėlė Whitney Houston ir Tinos Turner dainas, kurios ir vėl užėmė šių dienų muzikos topų viršūnes, o jau šiandien jis pristato trečią savo perdirbinį – disco karalienės Donnos Summer 1979 m. sukurtą hitą „Hot Stuff“.

Praeitą vasarą norvegų prodiuseris Kygo susilaukė labai daug palaikymo, kai nutarė remiksuoti Whitney Houston kūrinį „Higher Love“. Šią vasarą jis išleido rokenrolo karalienės Tinos Turner „What‘s Love Go To Do With It“ remiksą. Lietuvos topų viršūnėje jis išsilaikė netgi 4 savaites, taip pat puikiai jam sekėsi ir kitose pasaulio rinkose.

Tačiau tai nereiškia, kad žymusis didžėjus ir prodiuseris ruošiasi pailsėti. Šiandien jis išleido ne tik legendinio Donnos Summer singlo „Hot Stuff“ remiksą, bet ir vaizdo klipą. Jame vaidina vieno „Netflix“ serial žvaigždės, rašoma pranešime spaudai.

Donna Summer yra mano viena visų laikų mėgiamiausių atlikėjų. Jos muzika yra nuostabi, o vokalas tiesiog neprilygstamas. Taigi man yra tikra garbė dirbti su tokiu ikoniniu hitu kaip „Hot Stuff“, – šiandien pristatydamas naujieną kalbėjo Kygo.

Žymusis prodiuseris tikisi, kad ši naujai prikelto hito versija suteiks žmonėms džiaugsmo kaip savu laiku plačiai skambėjęs originalas, už kurį Donna Summer netgi gavo „Grammy“ apdovanojimą.

Ši vasara juokais netgi vadinama „Kygo vasara“. Sėkmingas ir itin produktyvus prodiuseris ne tik vieną po kito leidžia singlus, bet vasaros išvakarėse pristatė ir visą albumą pavadinimu „Golden Hour“. Albumas iki šiol nesitraukia iš pasaulio topų viršūnių.

Juose jis puikuojasi ne tik dėl Whitney Houston dainos „Higher Love“ remikso, bet ir dėl bendro darbo su „One Republic“ „Lose Somebody“. Tiesa, „Hot Stuff“ naujajame albume neišgirsite, taigi tai galima padaryti dabar:

Kygo, Donna Summer – „Hot Stuff“


Rašyti komentarą...
A
Anna
2020-09-19 09:33:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų