Kuris K. Kardashian sužadėtinis padovanojo jai žiedą su didesniu deimantu – K. Westas ar K. Humphriesas?

Kim Kardashian žino, kaip priversti vyrus jai pasipiršti! Du kartus jau ištekėjusi gražuolė per savo 33-iąjį gimtadienį spalio 21 dieną iš mylimojo reperio Kanye Westo sulaukė didžiojo klausimo ir dovanų gavo tviskantį žiedą su didžiuliu deimantu.

Pirmoji Kim santuoka su muzikos prodiuseriu Damonu Thomu – seniai praeityje, tuo tarpu prieš per televiziją rodytos piršlybos ir tiesiogiai transliuotos pompastiškos vestuvės su krepšininku Krisu Humphriesu vis dar gyvos gerbėjų atmintyje.

Taip jau sutapo, kad naujasis K. Kardashian papuošalas savo stiliumi labai panašus į ankstesnįjį jos sužadėtuvių žiedą. Sužadėtine vėl tapusi Kim per programėlę „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje iš arti nufotografuota jos ranka su žiedu ir tiesiog parašė „TAIP!!!“.

Juvelyrės Lorraine Schwartz atstovas patvirtino, kad žiede įsodintas tobulas, „D“ formos 15-os karatų deimantas. Kuriant ypatingąjį papuošalą K. Westas artimai bendradarbiavo su juvelyre – 36 metų muzikantas turėjo aiškią viziją, kaip turi atrodyti sužadėtuvių žiedas jo 4-ių mėnesių dukrelės North motinai.

REKLAMA

K. Humphriesas 2011 metų spalį K. Kardashian pasipiršo su žiedu, puoštu 16,21 karato centriniu deimantu ir dviem šoniniais 1,8 karatų deimantais. Šį papuošalą taip pat kūrė populiari juvelyrė L. Shwartz.

Deja, įsimylėjėlių laimė netruko ilgai: vos po 72-ų santuokos dienų K. Kardashian pateikė skyrybų prašymą, o 2 mln. dolerių vertės papuošalas „Christie's“ aukcione prieš porą savaičių buvo parduotas viso labo už 749 tūkst. dolerių. Taip pat neseniai paaiškėjo, kad už šį žiedą viešoms piršlyboms sumokėjo ne K. Humphriesas, o pati K. Kardashian.

 


Rašyti komentarą...
b
br
2013-10-23 18:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve Dieve, kokios tuštybės žinios ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų