Kuriamas kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ naujas sezonas

Gera žinia ištikimiausiems TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams – kuriamas naujausias, aštuntasis kultinio serialo sezonas. Kūrėjai intriguoja: žiūrovai išvys ne tik pamėgtus personažus, bet ir ne vieną naują herojų. Kada serialas pasirodys televizijos ekranuose, kol kas laikoma paslaptyje.

Prodiuserių kompanija „Videometra“ džiaugiasi, kad jų kuriamas serialas sugrįš dar šiais metais. „Šiuo metu vyksta intensyvūs filmavimo darbai. „Moterys meluoja geriau“ į TV3 eterį sugrįžta atsinaujinęs, tačiau nepraradęs esminių ypatybių, dėl kurių per tiek metų buvo užkariautos žiūrovų širdys“, – pasakoja kompanijos komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė.

Nuo 2008 metų kuriamas televizijos serialas skaičiuoja jau aštuntąjį sezoną. Visi iki tol rodyti sezonai tvirtai laikėsi reitingų viršūnėse. Kūrėjai viliasi, jog sėkmė lydės ir naują pasakojimo dalį. Šio sezono scenarijų tradiciškai kuria rašytojai Edvinas Kalėda bei Daiva Vaitkevičiūtė.

Kūrėjai džiaugiasi ir latviškosios „Moterys meluoja geriau“ versijos sėkme. Latvijoje neseniai pristatytas trečiasis serialo sezonas. Pernai kaimyninėje šalyje „Moterys meluoja geriau“ pelnė geriausio televizijos serialo titulą.

REKLAMA

Kasmet „Moterys meluoja geriau“ kūrė vis kiti žinomiausi šalies režisieriai: Raimundas Banionis, Saulius Balandis, Sigitas Račkys ir kiti, o Lietuvos aktorių, šiame seriale neturėjusių mažesnių ar didesnių vaidmenų, rasti sunku.

Svarbius vaidmenis čia kūrė gilų įspaudą šalies televizijos, kino ir teatro istorijoje palikęs V. Šapranauskas, tokie talentai, kaip R. Adomaitis, G. Savickas, V. Anužis, E. Užaitė, S. Daukšaitė-Petrulėnė, Ž. Ašmontaitė ir gausus būrys kitų. Seriale „Moterys meluoja geriau“ savo aktorystės kelią pradėjo ir J. Jurkutė-Širvaitė.

Šįkart serialui diriguoja jaunas, perspektyvus režisieriaus Justinas Krisiūnas, o su vaidmenis aštuntajame sezone kuriančiais aktoriais serialo kūrėjai žada supažindinti jau visai netrukus.

Kaip klostysis viliokės Medos (akt. Inga Norkutė-Žvinienė) nuotykiai? Kokių personažų seriale nebeliko ir kokie bus naujieji herojai? Kam patikėtas svarbus – Medos draugės, advokatės Deimantės – vaidmuo? Atsakymai į visus klausimus – jau labai greitai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų