Naujieji technologijų milžinai kuria prietaisus, kurie paveikia kasdienius mūsų gyvenimus, leidžia mums žaisti įvairiausius žaidimus ir suteikia galimybę stebėti mūsų mėgstamas televizijos laidas bet kuriuo mums patogiu laiku per bet kokį mūsų pasirinktą įrenginį, rašo portalas CNBC.com

Tačiau kur po ilgos ir sunkios darbo dienos savo apsiblaususias akis pailsina šie milžinai? Kai kurie iš jų savo namais renkasi kuklias vietas, taip nuslėpdami savo žvaigždžių-moksliukų statusą. Tačiau kiti nusprendė pasipuikuoti ir parodyti, kad būti moksliuku vis dėlto verta.

Štai namai, kuriose gyvena šių dienų ryškiausios technologijų pasaulio asmenybės.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“

Vieta – Palo Alto, Kalifornijos valstija

 Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX) Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 7 mln. JAV dolerių Miegamųjų skaičius – 5 Vonios kambarių skaičius – 5 Plotas – 521 kv. m Naujoji M. Zuckerbergo darbovietė yra labai toli nuo Harvardo universiteto bendrabučio, kur jis kartu su savo draugais sukūrė populiarųjį socialinį tinklą „Facebook“. Kompanijos vadovas praėjusiais metais už Palo Alto esantį namą, kuriame yra jūros vandens baseinas ir SPA, paklojo 7 mln. JAV dolerių. Pastatytas 1903 metais, namas vis dar turi išlaikęs senovinį žavesį, tačiau yra papildytas moderniais prabangos elementais. Savo svečius M. Zuckerbergas gali pradžiuginti lauke esančiu židiniu. Vonios kambaryje yra senovinė marmurinė vonia bei šildomos grindys. Taip pat yra į vidinį namo kiemą atsiverianti veranda. Namas taip pat yra visai netoli naujosios „Facebook“ būstinės Menlo Parke, todėl puikiai tinka tokiam gerai žinomam darboholikui kaip M. Zukcerbergas.

REKLAMA

Mark Pincus, „Zynga“

Vieta – San Franciskas

 Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX) Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 8,9 mln. JAV dolerių Miegamųjų skaičius – 6 Vonios kambarių skaičius – 7 Plotas – nėra duomenų Populiariame „Facebook“ žaidime „CityVille“ galite sukurti savo svajonių nekilnojamojo turto imperiją, tačiau žaidimą sukūrusios kompanijos „Zynga“ vadovas turi tokią imperiją realiame gyvenime.

Socialinių žaidimų kūrėjos vadovas M. Pincus parduoda ne vieną, tačiau net du San Franciske esančius namus. Kartu su savo žmona Alison Pincus, kuri yra viena iš prabangių namų reikmenų tinklapio „One Kings Lane“ įkūrėjų, vieną savo namą parduoda už 8,9 mln. JAV dolerių, o kitą valdą – už 1,97 mln. JAV dolerių. Abu namai yra skrupulingai dekoruoti.

Minėtame 8,9 mln. JAV dolerių vertės name yra mansardos lygis su terasa, biuras bei žiniasklaidos kambarėlis. Antrasis namas gali pasigirti nepaprastu panoraminiu vaizdu į miestą ir įžymųjį Aukso vartų tiltą.

Seanas Parkeris, „Spotify“ ir „Founder's Fund“

Vieta – Niujorkas

Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 20 mln. JAV dolerių Miegamųjų skaičius – 6 Vonios kambarių skaičius – 7 Plotas – 696 kv. mSeanas Parkeris nesutinka su blogiuko įvaizdžiu, kurį 2010 metais pasirodžiusiame filme „Socialinis tinklapis“ atskleidė aktorius Justinas Timberlake'as. Tačiau buvęs „Facebook“ prezidentas ir vienas iš „Napster“ įkūrėjų akivaizdžiai tai įrodo savo naujajame 20 mln. JAV dolerių vertės name.

Anksčiau namas priklausė Italijos alkoholinių gėrimų įpėdiniui Enrico Cinzano. Namo viduje yra baseinas bei sporto salė, garažas, teatras, šefo virtuvė ir liftas. Dabartinis San Francisko rizikos kapitalo įmonės „Founder's Fund“ vykdomasis direktorius ir internetinės muzikos paslaugų tinklapio „Spotify“ direktorius S. Parkeris namą nusipirko praėjusiais metais.

Sheryl Sandberg, „Facebook“ ir Davidas Goldbergas, „Survey Monkey“

Vieta – Athertonas, Kalifornijos valstija

 Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX) Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 8,6 mln. JAV dolerių Miegamųjų skaičius – 5 Vonios kambarių skaičius – 8 Plotas – 733 kv. mPraėjusiais metais „Facebook“ vykdomoji direktorė Sheryl Sandberg savo namuose Athertone priėmė JAV prezidentą Baracką Obamą. Sh. Sandberg ir jos vyras Davidas Goldbergas, „Survey Monkey“ generalinis direktorius, savo namuose surengę labdaros renginį. Tačiau B. Obama nėra vienintelis žymus svečias, apsilankęs poros namuose. Sh. Sandberg šiuose namuose yra surengusi vakarėlius, kurių metu dalyvavo tokie svečiai kaip Geena Davis, Billie Jean King ir Rupertas Murdochas. Būtent šiuose namuose moteris ir susipažino su M. Zuckerbergu prieš mesdama darbą „Google“ ir persikeldama dirbti į sparčiai augantį socialinį tinklapį.

REKLAMA

Marissa Mayer, „Google“

Vieta – Palo Alto

Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 5 mln. JAV dolerių (namas buvo pirktas už 1,8 mln. JAV dolerių) Miegamųjų skaičius – 5 Vonios kambarių skaičius – 6 Plotas – 483 kv. mSh. Sandberg nėra vienintelė, kuri savo namuose Silicio slėnyje buvo į svečius buvo priėmusį šalies prezidentą. 2010 metų pabaigoje „Google“ viceprezidentė Marissa Mayer ir jos vyras Zachary Bogue'as, savo namuose Palo Alto surengė labdaros vakarėlį prezidentui B. Obamai, kurio metu kiekvienas asmuo paaukojo po 30 tūkst. JAV dolerių. Tą vakarą M. Mayer apie renginį rašė savo socialiniame tinklapyje „Twitter“: „Šįvakar prezidentas atvyko į mūsų namus vakarienei. Tai buvo nerealu!“

Įdomu tai, kad M. Mayer namas yra visai netoli tos vietos, kur Billas Hewlettas ir Dave'as Packardas sukūrė kompaniją HP.

Timas Vanderhookas, „MySpace“

Vieta – Newport Beach, Kalifornijos valstija

 Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX) Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 3,4 mln. JAV dolerių (pardavimo kaina 2009 metais) Miegamųjų skaičius – 5 Vonios kambarių skaičius – 5 Plotas – 443 kv. mPadedamas Justino Timberlake'o, Timas Vanderhookas bando sugrąžinti „MySpace“ žavesį. Prieš kelis metus socialinis tinklapis neatlaikė konkurencinės kovos prieš „Facebook“. T. Vanderhookas ir jo broliai Chrisas ir Russellas 1999 metais įsteigė kompaniją „Specific Media“, kuri praėjusiais metais už 35 mln. JAV dolerių įsigijo „MySpace“ iš R. Murdocho kompanijos „News Corporation“. T. Vanderhookas ketina atgaivinti „MySpace“ panašiai kaip tai jis padarė su savo namu. Iš namo prieplaukos atsiveria nepaprastas vaizdas, o vidiniame namo kieme yra nedidelis vasarnamis bei baseinas.

Dickas Costolo, „Twitter“

Vieta – Corte Madera, Kalifornijos valstija Vertė – 3,2 mln. JAV dolerių (pardavimo kaina 2009 metais)

Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Miegamųjų skaičius – 5 Vonios kambarių skaičius – 5 Plotas – 470 kv. mDickas Costolo „Twitter“ vadovu tapo praėjusiais metais, praėjus beveik metams po to, kai iš Čikagos persikėlė gyventi į San Francisko įlankos regioną. D. Costolo kartu su savo šeima gyvena 5 miegamųjų ir 5 vonios kambarių name Corte Maderoje. Kitoje San Francisko įlankos pusėje yra „Twitter“ būstinė. Pats D. Costolo teigė, kad jo sprendimą išsikelti iš Čikagos nulėmė oro veiksnys.

REKLAMA

„Mudu su žmona nuolat kalbėjome apie tai, kad Čikagoje yra baisiai karšta ir drėgna, - dienraščiui „Chicago Tribune“ teigė D. Costolo. – Keli mūsų draugai taip pat persikėlė gyventi kitur [...], tad ir mes nusprendėme, kad atėjo metas ir persikraustyti ir mums“.

Evanas Williamsas, „Blogger“

Vieta – San Franciskas

 Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX) Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 2,4 mln. JAV dolerių (pardavimo kaina 2009 metais) Miegamųjų skaičius – 5 Vonios kambarių skaičius – 5 Plotas – 278 kv. mEvanas Williamsas padėjo sukurti dvi įtakingas interneto kompanijas: „Blogger“, kuri dabar priklauso „Google“ ir „Twitter“, kuriame praėjusiais metais buvo parašytas per 60 mlrd. trumpųjų žinučių. Dabar E. Williamsas kartu su vienu iš „Twitter“ įkūrėjų Bizu Stone'u kartu kuria technologijų inkubatorių „Obvious Corp.“. Vienas iš paskutinių įmonės projektų yra „Lift“ aplikacijos, kuri naudoja teigiamą pastiprinimą, kad padrąsintų žmones.

Kai E. Williamsas nėra užsiėmęs kurdamas dar vieną naujovę, jis ilsisi savo namuose San Franciske. Namas buvo pastatytas 1900 metais, tačiau renovuotas vos prieš kelis metus. Namas pasižymi aukštomis lubomis, jame yra židinys, moderni šefo virtuvė, o vidiniame namo kieme yra atskiras svečių namelis.

Bizas Stone'as

Vieta – Berkeley, Kalifornija

Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)Pasaulio turtingųjų gyvenimo vietos (nuotr. SCANPIX)

Vertė – 600 tūkst. JAV dolerių Miegamųjų skaičius – 2 Vonios kambarių skaičius – 2 Plotas – 75 kv. mVienas iš „Twitter“ įkūrėjų Bizas Stone'as išsikraustė iš savo Berkeley esančio kotedžo ir persikėlė gyventi į naująjį namą Corte Maderoje. Tačiau, norint geriau susipažinti su vieno iš socialinio tinklapio įkūrėjo praeitimi, verta pažvelgti į jo buvusius namus.


Rašyti komentarą...
e
e-sim. org
2012-02-09 02:35:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes nukariavome mūsų klastingus ''braliukus'' Latvius, perplaukę Baltijos jūra okupavome dalį Švedijos ir toliau žengeme Lenkijos ir Vokietijos link. Atsiradus tiek daug priešų mes pradedame silpti, todėl šiuo metu mums įpač reikalinga jūsų pagalba. Jei norite registruotis jungitės šia nuoroda e-sim. org/lan .69136/ (tarpus pratrinam) ir iškart gausite aukso kuris labai pravers žaidime.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų