Bindi Irwin (Bindi Irvin) filmuosis 26 dalių televizijos kanalo "Discovery Kids" seriale "Džiunglių mergaitė Bindi" (Bindi, the Jungle Girl), sakys kalbą Nacionaliniam spaudos klubui Vašingtone, taip pat dalyvaus pokalbių laidose "The Ellen DeGeneres Show" bei "The Late Show", kurią veda Davidas Lettermanas (Deividas Letermanas).
"Ji bus sutikta išskėstomis rankomis. Ji labai ypatingas vaikas", - pirmadienį Australijos žiniasklaidai sakė "Discovery" viceprezidentė Annie Howell (Eni Houvel).
44 metų S.Irwinas rugsėjo 4 dieną žuvo nuo dygliauodegės rajos dūrio į širdį. Ši nelaimė įvyko tuo metu, kai jis prie šiaurės rytinės Australijos pakrantės po vandeniu filmavo dokumentinį filmą.
Bindi kelionė Jungtinėse Valstijose sutaps su dokumentinės juostos "Vandenyno pavojingiausieji" (Ocean's Deadliest), kurią žūties metu kūrė jos tėvas, pasirodymu.
Bindi Jungtinėse Valstijose viešės su čia gimusia savo motina Terri Irwin (Teri Irvin) bei šokėjais - "krokmenais". Kartu su jais ir grupe "The Wiggles" ji surengs koncertus Los Andžele bei Niujorke. Bindi jau yra rodžiusi savo šou tūkstančiams žiūrovų "Krokoziejumi" pramintame stadione Irwinų šeimos zoologijos sode Kvinslando valstijoje.
"Pastaruosius trejus metus tai darė ir jos tėvas. Jis atvažiuodavo ir rengdavo didelius šou", - sakė vadybininkas Johnas Staintonas (Džonas Steintonas).
Per šventinę vakarienę, kurią remia Australijos vyriausybė, prie Bindi prisijungs australų aktoriai Russellas Crowe (Raselas Krou) ir Naomi Watts (Naomi Vats), taip pat Australijoje gimęs žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas (Rapertas Merdokas).
A. Howell pažymėjo, kad "Džiunglių mergaitė Bindi" Jungtinėse Valstijose bus pradėta rodyti po kelių mėnesių.

Rašyti komentarą...
E
Eglė
2007-01-08 14:43:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu. Ir pagirtina, kad straipsnis parašytas taisyklinga kalba. Ypač nudžiugino asmenvardžių rašyba. Ačiū ne tik už informaciją, bet ir už rūpinimąsi brangiausiu tautos turtu – gimtąja kalba. Tai pavyzdys DELFIui:)
Atsakyti
0

P
PJB
2007-01-08 16:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ji irgi bus krokodilu ir gyvaciu gaudytoja?
Atsakyti
0

D
DO
2007-01-09 00:28:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės mergaitei. Nuostabūs genai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų