Akistata su negailestinga realybe. Akistata su garsiausiais nusikaltimais ir jų  vykdytojais. Akistata su budeliais ir jų aukomis.

Naujajame TV3 sezone Kristupo Krivicko vedama kriminalinės publicistikos laida „Akistata“ narplios didžiausią visuomenės atgarsį sukėlusias bylas, seks dar karštais nusikaltėlių pėdsakais, atskleis korumpuotų ir nuodėmingų valdžios pareigūnų aferas.

„Didžiuojamės ir džiaugiamės bendradarbiavimu su didžiausiu ir populiariausiu kriminaliniu leidiniu „Akistata“, kuris svariai prisidės prie laidos kūrimo. Ilgametė patirtis, patikimi informacijos šaltiniai, profesionalūs žurnalistai padės sukurti geriausią kriminalinę laidą“, – pasakoja laidos prodiuseris K. Krivickas.

Laidos kūrėjai jau dabar kviečia žmones kreiptis į juos visais atvejais, kai atrodo sunku ar net neįmanoma rasti teisybę, kai biurokratinė  ir korumpuota sistema trukdo įvykdyti teisingumą ir nubausti kaltuosius.

„Viešumas – galingas ginklas, kurį tinkamai panaudojus galima išspręsti net ir didžiausias paprasto žmogaus bėdas“, – įsitikinusi laidos redaktorė Vesta Grainienė.

Laidos „Akistata“  kūrybinė grupė šiuo metu jau rengia tiriamuosius reportažus, kuriuos žiūrovai išvys pirmosiose naujojo TV3 sezono laidose.

Laisvėje vaikštinėjantys ir prabanga besimėgaujantys nusikaltėliai, korumpuoti pareigūnai, „mafijozai“ ir kitokie visuomenės priešai turėtų ne juokais sunerimti – naujajame TV3 sezone jie susidurs su jiems nemalonia „Akistata“.

Kriminalinės istorijos, skandalai ir grėsmingi visuomenei tyrimai – naujoje TV3 laidoje „Akistata“  jau nuo rudens.

Kristupas Krivickas, TV3 nuotr.Rašyti komentarą...
g
gaila
2009-12-05 03:37:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo, krivickas toks malonus,kad net vemti norisi, liko vienas vargšelis. iš tiesų gaila vestos, geros žurnalistės...
Atsakyti
0

n
netexpres
2009-07-21 22:38:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai jau mazai kas paiso tu jusu paradiniu laidu-atrodo,kad jos reikalingesnes tariamoms TV zvaigzdems,komerciniu TV paradiskumui,nei paciai visuomenei.
Yra kriminalinis biuras-ir lai dirba savo darba,o jus gal pagaliau isnaikinkit pacios policijos globojamus pilstuko taskus,nelegalius viesnamius,gilinkites i pakisu povandenines sroves policijoje,sveikatos apsaugos sistemoje ir pacioje ziniasklaidoje-juk daug jusu kolegu nuperkami,negirdejote,nezinojote?isgirdote.
Atsakyti
0

n
netexpres teisus
2009-07-21 22:46:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
netexpres iki kaulo gilumu teisus, bet pries JUOS nepasokinesi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų