Kristina Ivanova prisiminė skandalingą laikotarpį: „Etiketės liko“

 Savo asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais sauganti dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova išskirtinai TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ papasakojo apie santykius su savo seserimi Natalija Bunke ir skandalingiausius karjeros metus.

57

„Mes buvome pirmosios, kurios išėjome į sceną su liemenukais, sijonėliais, ilgomis baltomis kojinėmis ir sijonėliai ėjo į šoną. Kai pagalvoji, tada tokia buvo mada. Ta mada praėjo, bet etiketės liko“, – grupės YVA laikus prisiminė veikli moteris.

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. K. Ivanova apie skyrybas su A.Broku ir naują meilę: „Tai buvo tarsi neoficiali santuoka“

Šiandien Kristinai veiklos netrūksta – ji yra muzikos grupės „Kristal“ lyderė, vadovauja savo įkurtai grožio studijai, su seserimi kuria apyrankes, o neseniai ėmėsi ir dar vieno projekto – išleis savo kosmetikos liniją „Kristina Beauty“.

„Visur pasiėmiau maksimumą. Iš tiesų tai aš nieko nesigailiu, ką padariau. Buvo YVA, buvo mano „Playboy“ viršelis, kur tikrai ten aš buvau pusplikė. Nu buvo taip… Jeigu dabar man tai pasiūlytų, aš pasakyčiau jūs turbūt juokaujate. Bet tuo metu matyt, toks buvo ir protelis“, – atviravo K. Ivanova.

Daugiau žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų