Kriptomilijonierius P. Aršauskas atostogauja kartu su žmoną pakeitusia Egle: viešai prisipažino, ką jaučia

Neseniai santykių dramą išgyvenęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas, regis, nesielvartauja. Vyras paliko žmoną Dianą ir jųdviejų dukrą, santuokoje išgyvenęs vos metus. Jis buvo pastebėtas su Egle Malinauskaite – klinikos vadovės Ingos Malinauskienės dukra.

36

E. Malinauskaitė dar visai neseniai tvirtino, jog su P. Aršausku yra seni pažįstami, tačiau, ar jie pora, tą kartą naujienų portalui tv3.lt ji nesutiko atsakyti: „Norėčiau tai pasilaikyti sau“, – sakė ji.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kriptomilijonierius P. Aršauskas atostogauja kartu su žmoną pakeitusia Egle: viešai prisipažino, ką jaučia

„Į šitą karo lauką aš tikrai neisiu, jau mieliau būsiu namuose ir padarysiu Pauliui skanius pietus. Suprantu, kad Diana turi dėl ko pykti, tačiau, ji lygiai taip pat žino, kad kai santykiai yra geri, žmonės nesiskiria“, – teigė E. Malinauskaitė.

Šiuo metu Ispanijoje atostogaujantis turtuolis asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paviešino labai intriguojantį kadrą. Kadre – šviesiaplaukė Eglė, filmuojanti save mobiliuoju telefonu, o prierašas skelbė: „Paulius mane myli labai.“ Atrodo, kad pora pagaliau įtvirtino savo santykius.


Rašyti komentarą...
N
Na na
2018-07-22 17:58:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, na, vyro lengvai uždirbti pinigai o tas keičia moteris kaip čigonas kumeles... Kam rodyti mūsų jaunimėliui tokius pavyzdžius?
Atsakyti
0

K
Klausimėlis
2018-07-22 22:34:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmoną iškeitė į Eglę iš kriptos?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų