Krepšininko Žygimanto Janavičiaus žmona Laura: jis gauna velnių ir nuo trenerio, ir nuo manęs

Šių metų liepos 4 dieną Vilniaus Bernardinų bažnyčioje aukso žiedus sumainė ir amžinai vienas kitą mylėti prižadėjo Lietuvos rinktinės krepšininkas Žygimantas Janavičius ir modelis Laura Juozaitytė. Nors nuo sutuoktuvių praėjo tik šiek tiek daugiau nei mėnesis, įsimylėjėlių porelė kartu jau devynerius metus.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Krepšininko žmona tarptautinio pripažinimo sulaukusi Laura Juozaitytė-Janavičienė

Tarptautinio pripažinimo sulaukusią lietuvaitę gražuolę sutikome draugiškose krepšinio varžybose Lietuva – Kroatija. Trumpos pertraukėlės metu mergina sutiko paatvirauti apie jųdviejų gyvenimo džiaugsmus. Ar galite patikėti, kad ši daili manekenė lanko boksą?

- Ar galėtumėte išskirti geriausias Žygimanto savybes?

- Labai darbštus, darboholikas, užsispyręs, žodžio žmogus.

- Kaip judu susipažinote?

- Susipažinome prieš devynerius metus. Mus suvedė draugai – jo klasiokai ir mano draugės.

- Ar esate ta moteris, kuri stumia vyrą judėti pirmyn?

- Tikrai taip. Nebūna taip, kad prasikaltęs neišgirstų pamokslo. Jei reikia – jis gauna velnių ir nuo trenerio, ir nuo manęs. 

- Esate ištekėjusi už stipraus, galingo vyro – krepšininko, ar tai juntama judviejų santykiuose?

- Tikrai ne... Visi draugai su kuriais bendraujame yra likę nuo senų laikų ir tikrai nė vienas iš mūsų neriečia nosių, nepervertiname savęs prieš kitus, visi esame lygūs. Kiekvienas vyras grįžęs namo gali būti surūgęs, pavargęs arba atvirkščiai, gerai nusiteikęs. Ir mūsų santykiuose viskas teka normalia vaga. Per tuos metus, kol mes kartu, jis, žinoma, augo, tobulėjo... O, kuomet mes susipažinom, jis žaidė paprastoje komandoje, nebuvo labai žinomas. Ir aš niekada per daug nesigyriau, kad su šalia manęs – garsus krepšininkas.

REKLAMA

- Ar drauge su vyru lankotės sporto salėse?

- Krepšinio tikrai kartu nežaidžiame... Tačiau, kuomet abu turime laisvo laiko, einame į bokso treniruotes. Kartais, kuomet yra laisvesnis, užuot ilsėjęsis palaiko man kompaniją sporto klube.

- Ar jau planuojate šeimos pagausėjimą?

- Na, kaip dievas duos. Kalbamės apie tai, tačiau kažkokių aiškių planų dar tikrai nėra.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų