• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ komanda svečiuosis Kotrynos ir Martyno Starkų sodyboje. Būtent šioje jaukioje aplinkoje nepaprastai veikli moteris papasakos istorijas, kurių dar niekuomet nėra pasakojusi. Ji ne tik praskleis savo kulinarinės laidos užkulisius, bet ir prabils apie asmeninį gyvenimą – papasakos, kaip susipažino su savo vyru Martynu.

11

Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ komanda svečiuosis Kotrynos ir Martyno Starkų sodyboje. Būtent šioje jaukioje aplinkoje nepaprastai veikli moteris papasakos istorijas, kurių dar niekuomet nėra pasakojusi. Ji ne tik praskleis savo kulinarinės laidos užkulisius, bet ir prabils apie asmeninį gyvenimą – papasakos, kaip susipažino su savo vyru Martynu.

REKLAMA

K. Starkienė daugeliui atpažįstama ne viename amplua. Ji – knygų autorė, nuomonės formuotoja, o pastaruoju metu ir TV3 laidos „Kotrynos burtai“ vedėja. Šioje laidoje Kotryna dalijasi paprastais, tačiau itin vertingais ir bet kuriam patiekalui to taip trokštamo magiško skonio suteikiančiais patarimais. O svarbiausia, kad dažniausiai moteris gamina iš to, ką pati yra užsiauginusi savo sodyboje!

Pastarojoje pavasarį – pats darbymetis, tad Kotryna su entuziazmu pluša darže. Tai gal ir nestebintų, jei ne vienas faktas – moteris visą vaikystę ir jaunystę praleido mieste. Laidos pašnekovė papasakos, kokį santykį nuo mažens turėjo su kaimo gyvenimu bei ko vaikystėje pavydėdavo savo bendraamžiams.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, mieste užaugo ir Kotrynos vyras Martynas. Natūralu, kad dėl to daugeliui kyla klausimas – kas porą paskatino iškeisti didmiesčio šurmulį į ramų gyvenimą kaime? Žiūrovų smalsumą Kotryna patenkins su kaupu: moteris papasakos, kokie gyvenimo posūkiai lėmė, jog Starkai įsigijo sodybą bei kokie buvo pirmieji Martyno žodžiai, pirmą kartą atvykus į vietą, kurią šeima dabar vadina namais.

REKLAMA

Taip pat K. Starkienė pasidalins prisiminimais iš vaikystės apie močiutę ir senelį, kurie nemenkai prisidėjo prie jos meilės maistui bei jo gamybai. Pašnekovė papasakos keletą nuotaikingų istorijų, kaip JAV užaugęs senelis bandė savo vaikus ir anūkus supažindinti su tenykšte maisto kultūra bei kokius iki tol Lietuvoje nematytus produktus bandė „atkurti“.

Tiesa, jaunystėje K. Starkienė susidūrė su tokiais pat sunkumais, su kokiais susiduria ir šiuolaikinis jaunimas. Studijų krypties pasirinkimas galvos skausmą kelia kone kiekvienam mokyklą baigiančiam jaunuoliui. Ir pati Kotryna iki šiol prisimena, kaip jautėsi toje pasirinkimų kryžkelėje.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors ją domino net kelios studijų kryptys, būtent tėčio žodžiai nulėmė tolimesnį jos karjeros pasirinkimą. „Tėtis pasakė, kad pagalvočiau, ką labiausiai mėgstu gaminti“, – sakys ji.

Sėkmingai laidą šiuo metu vedanti Kotryna atviraus, jog apie šį gyvenimo bei veiklos posūkį niekada negalvojo. „Didžiajai daliai žmonių, kurie skaniai gamina, atėję draugai sako: „Tau reikėtų atidaryti savo restoraną.“ Arba, jei vyras dirba televizijoje, kad reikėtų turėti savo kulinarinę laidą“, – juoksis Kotryna.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O su žiūrovais K. Starkienė pasidalins ne tik priežastimis, kurios leido suprasti, jog kameros jos nebaugina, bet ir kaip turėjo įrodyti laidos išskirtinumą. Tai pat Kotryna papasakos, kas lieka už kadro. Su produkto pateikimo subtilybėmis susipažinusi dar tada, kai leido kulinarinę knygą, Kotryna žino, kokių triukų galima imtis, kad patiekalas atrodytų patraukliau.

„Negali versti laukti komandos, jei troškinys troškinamas penkias valandas“, – apie darbus, kuriuos reikia paruošti iš anksto, bei traumas, kurias patiria gamindama maistą, pasakos moteris.

REKLAMA

Kalba pasisuks ir apie santykius su vyru bei jo dukterimi iš pirmos santuokos. „Niekas manęs niekada neklausia, kaip mes susipažinome“, – pasakojimą apie pažintį su Martynu pradės Kotryna.

O žiūrovams ji atskleis ir tai, kad ištekėjusi už Martyno, sulaužė vieną sau dar paauglystėje duotą pažadą. „Sakiau, kad niekada netekėsiu už žemesnio, šviesiaplaukio ir dar iš televizijos“ – paauglystėje atrodžiusias nepatrauklias savybes vardins Kotryna.

REKLAMA

Pašnekovė prisimins, kokiomis aplinkybėmis susipažino su vyru bei atskleis, kodėl Martynas nepaliko gero pirmo įspūdžio. „Aš pagalvojau, kad jis kažkoks nefainas“, – dabar tai prisiminusi juoksis moteris.

Galiausiai iš Starkų sodybos žiūrovai bus pakviesti nusikelti į Gelgaudiškio dvarą. Muzikiniais penktadieniais garsėjantis dvaras turi ne vieną įdomią istoriją. Viena iš jų – pianino grąžinimo istorija, apie kurią dvaro šeimininkai papasakos jau šio sekmadienio laidoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Floristiniame deserte“ – delikati ir spalvinga puokštė

Sekmadienį floristikos dizainerė Kristina Rimienė pasidalins dar viena gėlių kompozicija, kuri galėtų papuošti vestuvių šventės stalą. Laidos vedėja atkreips dėmesį, kad ruošiant stalo puošmeną šventei, yra labai svarbu atsižvelgti į komponuojamų gėlių aukštį. Įprastai pasirenkama sukurti vieną iš dviejų variantų: arba neaukštą, 20-30 cm kompoziciją, arba labai aukštą, kuri kiltų aukščiau svečių galvų, taip netrukdydama jiems bendrauti tarpusavyje.

REKLAMA

Šį kartą floristikos dizainerė pasirinks kurti pirmąją kompoziciją, kuri pasižymės vegetatyviniu komponavimo stiliumi, apie kurį bus daugiau papasakota laidoje. Moteris naudos švelnių – kreminės, oranžinės ir žalios – spalvų gėles: gvazdikus, aguonas, rožes. O žalumos puokštei suteiks putino žiedai, glotnioji sraigūnė ir gaivenis.

Nedidukę gėlių puokštę laidos vedėja komponuos žemoje stiklinėje vazelėje. Kaip jau įprasta, Kristina naudos floristinę kempinę – taip gėles bei žalumą bus galima pakreipti norimu kampu. Tam, kad per skaidrų stiklą nesimatytų floristinė kempinė, ją galima užmaskuoti – būtent taip, naudodama melsvės lapus, padarys ir K. Rimienė.

REKLAMA

Sukurta stalo puošmena pasižymės tvarka netvarkoje – asimetriškoje kompozicijoje suderės įvairios akį traukiančios gėlės, tačiau tikrai neužgoš dekoruojamo stalo. Tokia puokštė leis mėgautis ne tik solidžiai papuošta šventės aplinka, bet ir suteiks jaukumo prie šventinio stalo.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3!

Man tai p.Martyno keliones, super, super, drasuolis, laukiame kiekvienos laidos baisiausiai......dekui, o Poniai linkejimai irgi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų