REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena ryškiausių projekto „Ekstrasensų mūšis“ dalyvių Linda Heward-Mills atskleidė, kokie bus 2022-ieji ir ar žmonijos laukia naujos epidemijos.

Viena ryškiausių projekto „Ekstrasensų mūšis“ dalyvių Linda Heward-Mills atskleidė, kokie bus 2022-ieji ir ar žmonijos laukia naujos epidemijos.

REKLAMA

Naujajame sezone Linda Heward-Mills yra viena ryškiausių ir paslaptingiausių dalyvių. Ji visada pritraukia dėmesį ir turi visas galimybes laimėti.

Teleprоgramma.pro kalbėjosi su aiškiarege apie ateinančius 2022-uosius ir  pandemiją. Aiškiaregė atskleidė, kada žmonija nugalės pavojingą ligą.

Koronavirusas pasaulyje gyvuoja jau dvejus metus. Ar žinote, kada šis puolimas baigsis? 

Man atrodo, kad gyvenimas, kuris buvo laikomas normaliu iki pandemijos, grįš iki 2024-ųjų, bet viskas bus šiek tiek kitaip.

REKLAMA
REKLAMA

Ar ateityje bus naujų pandemijų?

Žinoma, gali kilti naujų pandemijų. Globalizacija, žmonių judėjimas visame pasaulyje, glaudus gyvūnų ir žmonių bendravimas, ypač galvijų ir paukščių auginimas mėsai – tai idealios sąlygos naujoms virusų, šokinėjančių tarp biologinių rūšių, mutacijoms.

REKLAMA

Tačiau nenusiminkite, nes per dvejus pandemijos metus daug išmokome! Mes padarėme didžiulę pažangą kurdami vakcinas ir ne tik nuo koronaviruso. Jokio sidabro pamušalo, nieko gero!

Atsiras naujų virusų, bet mes būsime jiems pasiruošę. O koronavirusas net ir po 2024 metų niekur nedings, taps panašus į gripą.

Kiekvienais metais darysime naujas vakcinas ir jomis skiepisime, kaip nuo gripo. Pats virusas susilpnės ir bus mažiau pavojingas.

REKLAMA
REKLAMA

Viruso mutacijos tikslas – ilgas gyvenimas kartu su jo auka, o ne jos nužudymas. Kam naudinga pjauti šaką, ant kurios sėdi?

Ką galite pasakyti apie 2022 metus? Kokie jie bus? 

Pasaulį aukštyn kojomis apvertusi pandemija istorijoje išliks kaip Didžioji depresija arba Antrasis pasaulinis karas. Kitais metais išmoksime gyventi su šiuo virusu, o tai reiškia, kad ligų gydymo ir prevencijos srityje bus proveržių.

Tačiau protrūkiai įvairiose šalyse tęsis ir, deja, mirčių bus daugiau. Ir apskritai, kol visas pasaulis nekontroliuos šio viruso, mes negalėsime laimėti. Tačiau Covid primena mums, kad mes visi esame tarpusavyje susiję.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kitais metais vakcinos atsiras skurdžiausiose ir pažeidžiamiausiose pasaulio vietose.

Darbas daugeliui pasikeis amžinai, o tie, kurie dėl pandemijos dirbo namuose taip ir liks nutolę. Tai jiems pagaliau paaiškės 2022 m.

Medicina gaus stiprų postūmį koronaviruso gydymo būdų paieškų fone, vystysis genų inžinerijos technologijos.

Ir tikiu, kad 2022 m. įvyks didelis lūžis vėžio gydymo vakcinomis srityje. Technologija, kuria grindžiama daugelis vakcinų, egzistuoja jau 40 metų, tačiau tik koronavirusas paskatino ją naudoti. Ir tai tikrai didžiulis proveržis!

REKLAMA

O jei nekalbėsime apie virusus, kas pasaulio laukia 2022 metais?

Apskritai matysime didelius žingsnius to futuristinio pasaulio, apie kurį svajojome vaikystėje, link! Dirbtinį intelektą plačiai naudos didelės įmonės, plėtodamos visus savo verslo aspektus.

Bus žengiami didžiuliai žingsniai, atsiras išmanieji įrenginiai. 2022 metais pamatysime pirmuosius kvantinių kompiuterių, galinčių per tris minutes atlikti užduotis, kurias superkompiuteriai išsprendžia per 10 metų, darbo rezultatus!

REKLAMA

Meditacija taps dar populiaresnė pasaulyje, žmonės supras, kad tai higiena pasąmonei ir sielai, ir kad ji tokia pat svarbi, pavyzdžiui, kaip ir dantų valymas.

Apskritai pasaulis šiuo metu sparčiai juda sąmoningumo didinimo link ir matysime teigiamas aplinkos, gamtosaugos ir visų gyvų būtybių tendencijas. Auga ir gerumo vienas kitam kultūra.

Daugelyje šalių auga pirmoji vaikų karta, kuriems auklėjimo procese nebuvo taikomos fizinės bausmės. Tai didžiulis proveržis žmonijai!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų