Koronavirusą įveikusi Justina: kokiam kosminiam užtemime yra žmonės, manantys, kad tik vaidinau?

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina televizijos ir kino prodiuserę Justiną Ragauskaitę. Ji viena pirmųjų Lietuvoje viešai paskelbė, kad užsikrėtė koronavirusu ir apie nelengvą sveikimo kelią aktyviai rašė savo socialinių tinklų paskyrose. Lygiai po 44 dienų – balandžio pabaigoje, moteris sulaukė pirmojo neigiamo koronaviruso testo rezultato. Kas pasikeitė nuo tos dienos Justinos gyvenime ir kaip ji jaučiasi dabar?

„Kur kas geriau, nei ligos pradžioje, bet vizitai pas gydytojus toliau tęsiasi. Kad ir kaip norėčiau, nesijaučiu dar labai stipri, be to, koronavirusas nepraėjo be pasekmių sveikatai. Šiuo metu turiu gydytis skrandžio problemas, nes dėl didžiulių kiekių vartotų stiprių nuskausminamųjų vaistų jų atsirado. Taip pat turėsiu susitikimą su kardiologu dėl širdies bėdų. Tačiau sunkiausia, kad prieš kiekvieną vizitą pas gydytojus privalau kartoti koronaviruso testą. Nors tikrai žinau, kad jis bus neigiamas, turiu laikytis nustatytos tvarkos, o procedūra, deja, nėra iš maloniųjų,“ – sako Justina.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinos Ragauskaitės gyvenimo akimirkos

Prisimindama ligos pradžią, moteris iki šiol nėra tikra, kur galėjo užsikrėsti. Labiausiai tikėtina, anot Justinos, kad virusas ją pričiupo Prancūzijoje, kur tuo metu viešėjo darbo reikalais ir turėjo susitikimų su keliais kolegomis. Kaip paaiškėjo vėliau, dalis jų irgi susirgo COVID-19. Vos parskridusi į Lietuvą, Justina iškart pasijuto blogai – sukilo aukšta temeperatūra, siaubingai laužė kaulus, todėl skubiai buvo išvežta į ligoninę. Ten atliktas koronaviruso testas parodė, kad ji užsikrėtusi. 

„Aš visada pabrėžiau ir pabrėšiu, kad COVID-19 simptomai kiekvienam pasireiškia labai individuliai. Nesu medikė, todėl tikrai negaliu pasakyti žmonėms, ar jie užsikrėtę, nors klausimų ir žinučių su krūvomis vardinamų simptomų sulaukiu iki šiol. Man liga pasireiškė labai dideliu kaulų laužymu, o skausmas buvo toks, kad belikdavo tik cypti ir aukšta temperatūra. Kitiems nepasireiškia išvis jokie simptomai, dar kitiems būna tarsi lengva sloga. Todėl atsakingai prašau visų – jeigu turite įtarimų dėl savo sveikatos, kreipkitės į medikus ir atlikite koronaviruso testą, o ne spėliokite,“ – ragina Justina.

REKLAMA

Moteris taip pat nerimauja, kad pastaruoju metu aktyvėja sąmokslo teorijų kūrėjai, neigiantys koronaviruso egzistavimą. Nuo pat pradžių, kai viešai paskelbė apie užsikrėtimo faktą, Justina sulaukia įvairių asmenų žinučių, kurie be užuolankų rėžia esą ji vaidino, kad serga ir net yra gavusi atlygį už puikius aktorinius gebėjimus.

„Tai yra toks absurdas, kad aš net neturiu žodžių! Vieni mano, kad man sumokėjo Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerija, kiti – kad pati Pasaulio sveikatos organizacija. Kitiems užkliuvo, kad nuotraukose iš ligoninės užfiksuoti tik daiktai, o manęs pačios nėra! Kai įdėjau asmenukę – vėl pasipylė komentarai, esą čia montažas. Tie žmonės, kurie netiki koronaviruso tikrumu yra kažkokiame kosminiame užtemime – nežinau, kas turi atsitikti, kad jų akys atsivertų. Man vienu metu net buvo kilusi mintis pasiūlyti jiems susitikti ir patiems „išbandyti“ virusą – gal tada liautųsi skleisti sąmokslo teorijas? Galiausiai supratau, kad tų žmonių buką užsispyrimą galime įveikti tik garsiai įvardindami, kad jie yra reali grėsmė visuomenei ir viešai netoleruodami jų paistalų“, – sako Justina.

Šiuo metu moteris po truputį grįžta į įprasto gyvenimo vėžes. Vis dažniau išeina iš namų pasivaikščioti ir jau kuria planus vasarai. Justina labai norėtų kuo greičiau vėl pradėti su prodiusavimu susijusius darbus, nes, kaip pati teigia, nėra pratusi nieko neveikti.

„Aš labai kūrybiškas žmogus. Ir dabar galvoje verda nauji projektai, idėjos, bet nežinau, ar dėl karantino ir sustojusios pramogų industrijos viską pavyks greit įgyvendinti. Apskritai, visas šis laikas leido daugiau pagalvoti apie savo profesinį kelią – neatmetu, kad gali tekti ieškotis naujų krypčių ir persikvalifikuoti. Niekada negali žinoti, kokių dar staigmenų pateiks likimas“, – su šypsena sako Justina.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
:
:D
2020-05-26 17:10:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas cia nuostabaus? taigi zmones ant tiek buki ir siauraprociai, kad tu jiem tiesiai i veida slapiu skuduru gali tekst, o jie apsisike, issizioje su tystancia seile dar bandys tau aiskint, kad jokio skuduro nebuvo.
Atsakyti
-1

n
nu
2020-05-27 19:34:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
as irgi sirgau ..zinau kas tai po siaidiena dar viskas nelabai ...
Atsakyti
-1

A
Aiva
2020-05-27 21:25:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turetume dzaugtis ,kad musu salyje palyginus nedaug susirgo, o zmones kuria visokias samokslo teorijas ir tiki jomis. Butu atsitikes Italijos atvejis , sakytu valdzia nemokejo susitvarkyt ,dabar kadangi gerai susitvarke, vel blogai ,pinigai plaunami..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų