• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas sukėlė įvairių diskusijų, tačiau panašu, kad vykusios dramos bei skandalai galėjo padidinti jo žiūrimumą.

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas sukėlė įvairių diskusijų, tačiau panašu, kad vykusios dramos bei skandalai galėjo padidinti jo žiūrimumą.

REKLAMA

Didysis 2024 m. finalas sulaukė rekordinės auditorijos - 163 mln. žiūrovų, t. y. trimis milijonais daugiau nei prieš dvejus metus.

Po įtempto balsavimo ir papildomų žiuri vertinimų, Nemo iš Šveicarijos tapo nugalėtoju, o konkursą gerbėjai vadina „kontroversiškiausiu iki šiol vykusiu šou“, skelbia mirror.co.uk.

Nepaisant to, kad dėmesį prikaustė įspūdingi apdarai, skaldantys velnio ragai ir įsimintinos dainos, britus labiau prikaustė kontroversija dėl Jungtinės Karalystės dalyvio Olly Alexanderio, kuris teigė, kad „Union Jack“ vėliava yra pernelyg „skaldanti“ ir „nacionalistinė“.

Netrūko skandalų

Olly Alexander iš „Years and Years“ ir „Channel 4“ dramos „It's A Sin“ susilaukė neigiamos reakcijos, prašydamas pašalinti jį iš konkurso dėl tariamo patriotizmo trūkumo.

REKLAMA
REKLAMA

Vienas nepatenkintas gerbėjas įsiutęs rašė tviteryje: „Eurovizijoje mums atstovauja keistuolis, kuris negali pakęsti Didžiosios Britanijos“.

REKLAMA

Vienas žiūrovas pavadino Olly „idiotu“ ir atsakė: „Turėtume didžiuotis savo šalies vėliava, kaip ir visos kitos šalys! Jis turėtų būti išmestas iš šou!“

Nepaisant to, kad tuo metu prognozės jam teikė vos vieno procento tikimybę laimėti, Olly išliko optimistas.

„Man patinka šie šansai“, - atsitiktinai atsakė jis, tvirtindamas, kad jie „geresni už nulį“.

Tačiau renginio vakarą Olly patyrė triuškinamą pralaimėjimą, surinkęs nulį taškų visuomenės balsavime, o kai kurie kritikai teigė, kad jo kontroversiški komentarai apie Didžiosios Britanijos vėliavą nepadėjo jam.

REKLAMA
REKLAMA

Su 46 taškais jis užėmė 18 vietą, todėl Jungtinė Karalystė 28-us metus iš eilės nelaimėjo konkurso.

Konkursas tapo dar rimtesnis, kai tūkstančiai palestiniečius remiančių protestuotojų užplūdo aikštę šalia Malmės arenos, nešini ženklais, kaltinančiais renginį, „genocido palaikymu“.

Kai kurie kampanijos dalyviai, tarp jų klimato kaitos aktyvistė Greta Thunberg, buvo suimti arba jėga išvesti iš vietos.

Galiausiai Nyderlandų dalyvis Joostas Kleinas paskutinę minutę buvo diskvalifikuotas dėl kaltinimų nederamu elgesiu su filmavimo grupės nare.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gerbėjai nerimavo, kad iš konkurso taip pat gali pasitraukti Airijos dainininkė Bambi Thug, kuri nepasirodė prieš pasirodymą vykusioje repeticijoje, pareiškusi, kad pateikė skundą dėl Izraelio transliuotojo pastabų.

Nepaisant nesutarimų, šių metų „Eurovizijos“ žiūrovų buvo kaip niekad daug, o tai sužadino viltis, kad 2025 m. Didžioji Britanija, pasirinkusi tinkamą dalyvį ir dainą, pagaliau vėl gali iškovoti pergalę.

Na tiesiog super siemet eurovizija buvo.Buvo ir satanistai is Airijos,kurie satanistinius ritualus scenoje atliko,okupuotame Kryme koncertavusi zyde,kariaujancios salies atstove.Ir taip kariaujancios,kad tarptautiniais aresto orderiais bei Hagos teismu net kvepia.Na apie nugaletojo drapaneles nebekomentuosiu,ten panasu i zmogu,kuriam nakti pilva kietai susuko,o tualetas lauke,tai jis ka po ranka rado,ta greit ir uzsimete,kad nesusaltu lauko tualete bei spetu neapsidirbes iki jo nubegti.Bet tobuleti eurovizijai dar yra kur. Sociai dar neartu dirvonu.Stai Remarko romane "Juodasis obeliskas" aprasyta tokia laisvo elgesio moterele,kuri uzpakaliu ikaltus vinis is sienos traukdavo.Manau,kad toki sou parodzius eurovizijoje,laimejimas bene garantuotas.Ypac jei tai butu barzdotas,moteriskai apsirenges vyras.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų