Ar žinojote, jog meilė tarp dviejų žmonių gali atsirasti tik jei šie yra vienas šalia kito ne didesniu nei dviejų metrų atstumu?

Taip yra iš tikrųjų. Paaiškėjo, jog dėl to kalti feromonai, kuriuos pajausti per didesnį atstumą yra labai sunku.

Taigi, jei norite suvilioti jus dominantį asmenį, pasistenkite būti arčiau jo ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Mažinkite atstumą tarp jūsų, nebijokite prisiartinti, o feromonai padarys savo.

Beje, feromonai išsiskiria per prakaito liaukas, todėl nereikėtų piktnaudžiauti įvairiais dezodorantais. Nors, aišku, siekiant kvepėti gaiviai ir rūpinantis savo higiena jį naudoti net gi reikėtų... ;)

Dar vienas įdomus faktas, jog jei jūsų partneriui nėra prie širdies jūsų kvapas, tai DNR lygmenyje jūs nesate vienas kitam skirti ir jūsų vaikams gali iškilti problemų su sveikata. Jei vis dėlto jums patinka skleidžiamas kūno kvapas, tai pasirinkote teisingai!


Rašyti komentarą...
o
olialia
2013-06-29 10:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
neįtikėtina,bet tai tokia tiesa...pakliuvau ir aš į tokius spąstus tokiu pat būdu,ir nepavyksta ištrūkt...nors vis bandau išvažiuot kuo ilgiau ir kuo toliau... negaliu drastiškai elgtis...iki šiol labai gerbiau tą žmogų,be abejo,ir dabar
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų