Kokį automobilį rinktis vestuvėms?

Atėjus vasarai prasidėjo vestuvių sezonas. Net 99 proc. žmonių Lietuvoje tuokiasi būtent šiuo metų laiku. Daugėja porų, kurios savo šventes rengia po atviru dangumi, atsigręžia į lietuvių papročius ir trokšta vestuves atšokti kuo neįprasčiau.

Limuzinai nebepopuliarūs

Ne vienus metus vestuves planuojanti vilnietė Diana Sugintienė gerai išmano šių dienų vestuvių madas. Skiriasi ne tik aprangos, aksesuarų, šukuosenų ar dekoracijų, bet ir pageidaujamo transporto poreikiai.

„Anksčiau vestuvės ir limuzinas buvo neatsiejami dalykai. O dabar per metus tik viena jaunųjų pora tuoktis važiavo daugiaviečiu limuzinu. Ši transporto priemonė yra gera išeitis tiems, kurių vestuvėse dalyvauja daug pamergių ir pabrolių. 12–16 žmonių talpinančiu automobiliu gali važiuoti visi drauge“, – pasakojo D.Sugintienė.

Šiandien žmonės tuoktis linkę važiuoti savo automobiliu arba nuomotis prabangias BMW ar „Mercedes-Benz“ markių mašinas. Didžioji dalis vestuvių vyksta vasarą, todėl poros dažnai renkasi kabrioletus ar senovinius didelius automobilius. „Dažnai nutinka taip, kad jaunųjų įsivaizduojamos vestuvės neatitinka jų planuojamo biudžeto, tad taupoma mažinant išlaidas transportui. Todėl automobilių nuomos poros neretai iš viso atsisako“, – sakė vestuvių planuotoja.

REKLAMA

Tikri vyrai pinigų negaili

Transporto nuoma yra gana brangi. Kelių prabangių automobilių nuoma dienai siekia 1 500 Lt. Šiuo vestuvių atributu dažniausiai rūpinasi vyrai. „Įdomu tai, kad jaunikiams aukšta norimo automobilio nuomos kaina – ne kliūtis. Nors jiems sunku suvokti, kaip gėlių kompozicija ant stalo gali kainuoti 300 litų, jie lengva ranka pasiryžę sumokėti septynis kartus daugiau už senovinio automobilio nuomą“, – brangiai kainuojančius vyrų norus atskleidė D.Sugintienė.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2012-06-10 22:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
aciu uz patarimus, o norejom retromobilio...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų