Kodėl J. Jankevičius nusprendė tapti realybės šou „2 Barai“ dalyviu?

Vakar pajūryje įvyko jau ketvirtoji karščiausio TV3 realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Joje šį kartą dėl išlikimo projekte varžėsi net trys dalyviai – minusus surinkęs Martin, su juo konfliktą norėjęs išspręsti Aivaras ir Juozas. Tiesioginės transliacijos pabaigoje paaiškėjo netikėta naujiena – šou nepalieka nė vienas iš jų, o prie dalyvių su slapta misija prisijungė komikas ir „2 Barų“ vedėjas Justinas Jankevičius.

63

Šį, pirmadienio, vakarą realybės šou žiūrovai išvys „2 Barų“ dienoraštį, kuriame ne tik Enrikos ašaros dėl praėjusią savaitę projekte svečio teisėmis dalyvavusio Ruslano Kirilkino žodžių, bet ir pirmosios J. Jankevičiaus akimirkos, praleistos su šou dalyviais. Kiekvieną savaitę naktis prieš išlikimo kovą dalyviams yra viena įtempčiausių – dėl pergalės nėra tikras nė vienas. Tačiau šįkart ašaras lieti teko Enrikai, kuri susilaukė piktų pastabų iš atlikėjo R. Kirilkino.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kodėl J. Jankevičius nusprendė tapti realybės šou „2 Barai“ dalyviu?

Dainininkas prieš išeidamas iš realybės šou „2 Barai“ nusprendė paatvirauti – atvirai dalyviams rėžė, kurie iš jų turi šansą tapti žvaigždėmis. Daugiausiai R. Kirilkino kritikos teko Enrikai, kurią jis išvadino niekam tikusia.

Į tokias atlikėjo pastabas Enrika sureagavo itin jautriai – verkdama teisinosi, kad dėl dalyvavimo šou sugrįžo iš Airijos ir tikrai turi ką parodyti.

Šiandienos „2 Barų“ dienoraštyje taip pat bus aptariami ir kiti svarbūs įvykiai. Pirmą kartą ant karštųjų kėdžių sėdėjo net trys dalyviai, Žygis atleido su Martin nusikaltusiai Gabijai, o prie projekto dalyvių prisijungė viena ryškiausių šalies įžymybių – komikas, jau spalio 6 d. kino ekranuose pasirodysiančio filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindiniu herojumi tapęs J. Jankevičius.

„Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ – tai prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ pristatomas kino filmas, kuriame J. Jankevičius atlieka bandančio mylimąją susigrąžinti Beno vaidmenį. Filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų