Kino ir grožio vakaras sudomino žinomas kaunietes

Antradienio vakarą Raudondvario dvaro oranžerijoje vyko išskirtinis grožio vakaras. Žinomos kaunietės rinkosi į Prancūzijos kosmetikos kompanijos „L'Occitane“, šįmet mininčios 40 metų jubiliejų, premjeros vakarą „Dieviškas prisilietimas“.

21

Į renginį atvyko papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė su bičiule, prancūzų kalbos specialiste Jolita Kuliešyte, advokatė Aušra Ručienė su vyru politiku Rimantu Ruču, Seimo narė Dalia Teišerskytė, „Misis Lietuva'2014“ Beta Rumšienė, advokatė Raimonda Lazauskienė ir kt. Žinomos kaunitės pasinėrė į prabanga alsuojantį kino vakarą, persmelktą moteriškais pokalbiais apie meilę, grožį ir amžiną jaunystę.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kino ir grožio vakaras sudomino žinomas kaunietes

Vakaro svečiai išvydo specialiai šiam renginiui režisieriaus Deivio Luko nebyliojo kino stiliumi sukurtą juostą. Po filmo premjeros scenoje pasirodė jame vaidinę aktoriai: Redita Dominaitytė, Šarūnas Gedvilas, Virginija Kuklytė. „Kinas yra magija, kuri ignoruoja laiką, virpina mūsų vaizduotę. Tai nesenkantis vaizdinių, fantazijos pasaulis, kuris įkvepia mus kurti, svajoti, mylėti, būti drąsiais ir beprotiškai aistringais, siekiančiais nuskinti žvaigždes", – sakė „Knygos teatro“ įkūrėja, aktorė R. Dominaitytė.

REKLAMA

Po jaukių pokalbių apie neblėstančią kino ir grožio magiją buvo pristatyta ir tikroji šio vakaro žvaigždė „Divine Harmonie“ – naujoji išskirtinė „L'Occitane“ prabangių veido priežiūros priemonių linija, kurią sudaro veido kremas ir serumas.

Šios linijos veido kremas ir serumas kovoja su laiko žymėmis ir grąžina odai harmoniją. Itin stipriai koncentruotas vertingo koralo ekstraktas, auksažiedžių šlamučių prabangus eterinis aliejus ir kiti ingredientai atskleidžia odos grožį bei jaunystę: koreguoja veido kontūrą, suteikia spindesio, raukšlės tampa mažiau pastebimos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų