Kim Kardashian nejuokauja: Kanye Westas kels prezidento kandidatūrą

Kim Kardashian net nenutuokė apie savo vyro Kanye Westo ketinimą siekti prezidento posto, kol jis apie tai nepranešė visam pasauliui.

9

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kim Kardashian ir Kanye Westas laukiasi antrosios atžalos

Pramogų verslo įžymybių pora pradėjo svajoti apie persikėlimą į Baltuosius rūmus po to, kai reperis paskelbė ketinantis siekti JAV prezidento posto 2020 metų rinkimuose.

Dauguma jų gerbėjų pamanė, kad K.Westas juokauja dėl savo ketinimų, apie kuriuos prasitarė rugpjūtį per MTV Videomuzikos apdovanojimų ceremoniją, tačiau vėliau jis patvirtino, kad kalbėjo visiškai rimtai.

Jo žmona Kim Kardashian, televizijos realybės šou žvaigždė, vienoje amerikiečių televizijos laidoje prabilusi apie savo vyro ambicijas pareiškė, kad jai tai buvo didelis netikėtumas.

„Aš nežinojau. Man tai buvo naujiena, – sakė ji Ellen DeGeneres  pokalbių laidoje. – Apie tai mūsų namuose nebuvo kalbėta... Jis kalba rimtai, ir aš tikiu, kad jis į tai žiūri rimtai, ir žinau, kad jeigu jis ką nors sugalvoja, jis dės visas pastangas... Nežinau, ar tai buvo suplanuota, ir nieko apie tai nežinojau, nežinau, ar ta mintis jam šovė staiga... Kaip galima apie tai nepasikalbėti su savo žmona, bet aš manau, kad Baltuosiuose rūmuose būtų labai smagu“.

REKLAMA

Toliau Kim pasakojo, kaip šaiposi iš savo vyro, esą laimėjęs rinkimus visą pirmą kadenciją jis praleistų tobulindamas Baltųjų rūmų interjerą.

„Aš juokaudama sakau, kad jam reikės ir antros kadencijos, nes jam patinka namų dekoravimas. Aš jam pasakiau: „Tu ruošiesi suremontuoti visus Baltuosius rūmus, bet mes negalėsime jais pasidžiaugti, taigi teks plaukti pasroviui“... O jis tikrai turi gerą skonį“, – sakė Kim.

K.Westas neseniai pats papasakojo apie netikėtai prabudusias savo prezidentines svajones: „Kai tik apie tai pasakiau, pagalvojau „Palauk minutėlę, mes tikrai į tai įsivelsime...“ Sėdėdamas klubuose aš galvoju: „Oho, turiu dar penkerius metus, kol reikės kelti savo kandidatūrą, o dar reikia daug pasimokyti, dar reikia užaugti“. Mano tėvas turi du magistro laipsnius. Mano mama yra mokslų daktarė... Manau, atėjo laikas“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų