Kim Kardashian atskleidė, kuo dirbtų, jei nebūtų garsi

35 metų Kim yra vienas žinomiausių „veidų“ pasaulyje – dėl savo realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ ir šeimos: vyro Kanye Westo ir dviejų vaikų.

47

Tačiau Kim būtų pasirinkusi kitą gyvenimo kelią, jeigu nebūtų išgarsėjusi visame pasaulyje.

„Vogue Australia“ paklausta, ką rinktųsi kaip alternatyvią profesiją, Kim atsakė: „Būčiau teismo tyrėja ir gyvenčiau normalų gyvenimą“.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian siaučia vakarėlyje

Didelė dalis Kim šlovės – kaip ir jos seserų Khloe ir Kourtney, brolio Robo Kardashianų ir netikrų seserų Kendall Jenner ir Kylie Jenner – yra sukurta jų motinos ir vadybininkės Kris Jenner.

Minėtame interviu Kim pridūrė, kad šeimos matriarchė ją įkvepia tuo, kaip sugeba derinti asmeninį ir profesinį gyvenimus. „Noriu gyventi jos gyvenimą ir būti sėkmės lydima, sunkiai dirbti ir vis tiek turėti tiek daug vaikų, ir vis tiek rūpintis visais kitais“, – paaiškino Kim.

Žurnalui darytos nuotraukos yra pirmosios nuo to laiko, kai Kim prieš penkis mėnesius pagimdė sūnų Saintą.

Viršelio nuotraukoje Kim atrodo pribloškiamai su kreminės spalvos suknele iš Kanye kolekcijos „Yeezy“. Juodi jos plaukai palaidi, makiažas kuklus, tad įvaizdis atrodo žavingai paprastas.

REKLAMA

Per interviu Kim taip pat buvo paklausta, kokią vyro savybę ji laiko svarbiausia. „Humorą“, – atsakė ji.

Sekmadienį, kai Amerikoje buvo švenčiama Motinos diena, Kim per „Twitter“ pagerbė savo šeimos moteris.

„Laimingos Motinos dienos visoms mamoms tenai! Šis darbas nėra lengvas, bet geriausias pasaulyje! Didelė pagarba“, – parašė ji.

Tada Kim paskelbė mielą seną nuotrauką, kurioje įamžinti ji, Kris ir jos velionis tėvas Robertas Kardashianas. Nuotraukai ji su motina pozavo vilkėdamos suderintus džinsinius drabužius.

„Laimingos Motinos dienos! Man taip pasisekė, kad tu esi mano mama. Visuomet apsirengusios kaip dvynės“, – prie nuotraukos prirašė Kim.

Trečioje žinutėje Kim pagerbė savo senelę: „Laimingos Motinos dienos mano senelei MJ. Išmokei mus, mergaites, būti nepriklausomas ir sunkiai dirbti. Aš taip tau dėkinga“.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, kaip Kim Kardashian dukra North atrodys užaugusi


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų