naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Aktorius Josh Brolin atskleidė, kodėl atsisakė pagrindinio vaidmens „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) franšizėje.

Aktorius Josh Brolin atskleidė, kodėl atsisakė pagrindinio vaidmens „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) franšizėje.

REKLAMA
REKLAMA

Aktoriui, žinomam dėl Thanoso vaidmens „Marvel“ kino visatoje ir Keiblo personažo filme „Deadpool 2“, buvo pasiūlytas Oveno Greidžio vaidmuo atnaujintoje „Juros periodo parko“ (angl. „Jurassic Park“) franšizėje.

REKLAMA

J. Brolin prisipažino, kad atsisakė legendinės „Juros periodo“ franšizės, nes tiesiog negalėjo „įsivaizduoti“ savęs pagrindinio veikėjo amplua.

„Su visa pagarba Steven [Spielberg], neįsivaizdavau, kaip tai suvaidinčiau. Negalėjau įsivaizduoti, kad esu tas amplua.“ – prisimindamas savo sprendimą ir Chris Pratt atranką, sakė Josh Brolin.

REKLAMA

„Ir aš labai džiaugiuosi savo sprendimu. Ką Chris [Pratt] daro su vaidmeniu, manau, kad jis yra tinkamas vaikinas.“ – mano aktorius.

Josh Brolin taip pat pagyrė savo „Marvel“ kino visatos kolegos Piterio Kvilo vaidmenį franšizėje.

„Kai pamačiau Chris [Pratt] filme „Galaktikos sergėtojai“, nes aš jį šiek tiek pažinojau anksčiau, pamaniau: „KĄ?“. – teigia aktorius J. Brolin. „Aš turiu omenyje, mes visi taip pagalvojome. Net besigėdydamas jam tai pasakiau, kai vieną kartą pamačiau jį vakarėlyje. Man atrodė: „Bičiuli, kaip [po velnių] tu tai išdarinėji?“

REKLAMA
REKLAMA

„Man labai patinka, kad kitiems žmonėms sekasi gerai, taip turi būti ne tik man. Taigi, taip, manau, kad žinojau, kad kažkas kitas atliks Oveno [Greidžio] vaidmenį daug geriau už mane.“ – kodėl atsisakė pagrindinio vaidmens „Juros periodo pasaulio“ franšizėje atskleidė Josh Brolin.

„Juros periodo pasaulio“ franšizė sugrįžta į kino teatrus birželio mėnesį su paskutine dalimi (bent šiuo metu), kurioje sugrįš ir originalios „Juros periodo parko“ žvaigždės Sam Neill, Laura Dern ir Jeff Goldblum.

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ bus išleistas 2022 m. birželio 10 d., likus vos vienai dienai iki datos, kai Steven Spielberg 1993 m. birželio 11 d. pradėjo „Juros periodo parko“ odisėją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų