Kerbedis grįžta į sceną: palydės vasarą

Renginių organizatoriai nors dar nedrąsiai, tačiau po truputį jau bando grįžti į įprastą ritmą bei pasiūlyti vis daugiau alternatyvų koncertų ir kitų pramogų išsiilgusiems, namuose užsisėdėjusiems gyventojams.

Vasaros pabaigoje, vienoje populiariausių Lietuvos lankytinų vietų – Pakruojo dvaro kieme bus surengtas išskirtinis Kastyčio Kerbedžio bei gyvo garso grupės pilnos programos koncertas, kuriame susirinkę žiūrovai išgirs ir naujų kūrinių ir širdį virpinančių šlagerių, rašo pranešime spaudai.

Po atviru dangumi vyksiantis pasirodymas nuaidės rugpjūčio 28-ą dieną 20 val., o kaip visuomet pozityvus „senelis“ žada gerą nuotaiką, puikią atmosferą ir įsimintinus įspūdžius dainuojant kartu.

Organizatoriai skelbia, jog atsižvelgiant į faktą, kad sėdimų vietų skaičius yra ribotas, koncertas bus rengiamas „pikniko“ stiliumi, tad visi įsigyję net ir stovimus bilietus turės galimybę su savimi atsinešti kėdę ar pledus bei patogiai įsitaisyti žaliojoje erdvėje.

Jau neabejojama, kad šlovingą laikotarpį savo karjeroje išgyvenantis K.Kerbedis vasaros palydėtuvių koncerte bus pasitinkamas didelės žiūrovų auditorijos, tiesa, jos skaičius, kol kas vis dar ribojamas, todėl muzikos mylėtojai norintys garantuotai patekti į šį koncertą yra raginami įsigyti bilietus nelaukiant paskutinių minučių.

„Yra nemaža tikimybė, kad bilietų kainos rugpjūtį brangs, kadangi žiūrovų skaičius kol kas dar ribojamas. Vis tik smagu, kad netolimoje ateityje šias aplinkybes taip pat planuojama peržiūrėti, o mes savo ruožtu gyventojus raginame nevykti svetur ir mėgautis saulėtomis dienomis, vasariškais vakarais bei pramogomis ir koncertas būtent Lietuvoje“, – kalbėjo organizatorius.

„Norintiems ištrūkti iš kasdienybės, vėl išgirsti gyvos muzikos bei pasisemti puikių įspūdžių užtikrintame, kad jų tikrai bus apstu šiame koncerte“, – tikino K.Kerbedžio koncerto Pakruojo dvaro kieme organizatoriai.


Rašyti komentarą...
J
JANĖ
2020-07-17 19:40:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
KOKIOS KAINOS BILIETŲ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų