Kelionė pas braliukus latvius: festivalio „Positivus“ dienoraštis (I)

 Miegmaišiai, kuprinės, maišai su maisto produktais ir troškulį malšinančiais gėrimais chaotiškai sumesti šalia vienos parduotuvės Jasinskio gatvėje sostinėje. Spalvinga kompanija, besirenkanti atsiimti vienos įmonės surengto konkurso prizo – kelionės pas braliukus latvius į vieną didžiausių Baltijos šalyse muzikos festivalių „Positivus“, vyksiantį Salacgrivos mieste  liepos 18-20 dienomis.

Kelionei, kuriai pradėta ruoštis tik jos išvakarėse (dėl šios priežasties sudeginti sumuštiniai – suprantama) prasideda patogiame autobuse aidi konkurso metu trijų dienų bilietus laimėjusių jaunų žmonių balsai. „Bastille“, „Ellie“, „The Kooks“, dūsauja kelionės dalyviai. Tuo tarpu linksmai nusiteikęs vairuotojas gatve žygiuojančius žmonės kviečia prisijungti į kelionę. „Važiuokit, kas tik norit. Nemesiu,“ – juokauja vyrukas. Po vienuolikos keturios minutės autobusui pajudėjus iš stovėjimo aikštelės, pasigirdo laimingi šūksniai: „Wuhu, pajudėjome!“ Kelionės tikslas bus pasiektas maždaug po keturių valandų ir 397 kilometrų.

REKLAMA

Po daugiau nei penkių valandų kelionės Salacgrivos miestelis, pasislėpęs tarp Latvijos miškų, buvo pasiektas. Iš autobuso išlipę lietuviai buvo kiek nustebinti: nebuvo paaiškinta, kur bus įkurdinamas specialus stovyklos kempingas. Prastovėję karščio alinamoje eilėje pasiekėme stovyklą, į kurią, kaip žiniasklaidos atstovė, patekau pasiginčijusi su ne itin draugiškai nusiteikusiomis festivalio savanorėmis latvėmis. Priežastis – tariamai netinkama akreditacija, tiesa, jų kolega galvojo kiek kitaip.

Susikrovusi kompiuterį į kuprinę, pasiėmusi kroviklius, iškeliavau ieškoti belaidžio interneto. Žmonės, atvažiavę linksmintis, kiek įtariai žvelgė į mane, merginą, ieškančią interneto zonos, kuri, tiesa, neveikė (nors latviai tvirtino priešingai). Šiuo metu sėdėdama po pušimi ir klausydama grupės „Junip“ atliekamų dainų, atsisveikinu iki rytojaus. Tikiuosi, kad belaidžio interneto paieškos antrąją festivalio dieną bus kur kas sėkmingesnės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų