Katy Perry gailisi dėl vieno hito: priežastis nustebins daugelį jos gerbėjų

Viena garsiausių pop muzikos atlikėjų – Katy Perry – scenoje jau daugiau nei dešimtmetį. Atlikėjos dainos dažnai karaliauja muzikos topų viršūnėse, dainininkė pasirodo didžiosiose pasaulio arenose.

33

Tarp populiariausių atlikėjos dainų, prisidėjusių prie K. Perry karjeros ir šlovės, yra ir „I Kissed A Girl“. Hitu tapusią dainą moka ar žino tikrai daugelis, tačiau visai neseniai žinoma atlikėja viešai prisipažino pasigailėjusi įrašiusi šį hitą.

 

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry prakalbo apie savo hitą: norėtų atsisakyti dainos žodžių

K. Perry dainoje pasakojama istorija apie vaikiną turinčią merginą, kuri išgėrusi išdrįsta pabučiuoti kitą moterį ir tuo mėgaujasi.

Nors daina tapo plačiai žinoma ir klausoma visame pasaulyje, o ją įvairūs žmonės perdainavo šimtus tūkstančių kartų, K. Perry vis dėlto nesijaučia gerai: „Tai buvo 2008-ieji... Panašu, kad per tuos metus visuomenė labai pasikeitė, kur kas labiau subrendo. Nieko keisto, kad ir aš, ir mano mąstymas pasikeitė. Suaugau. Jeigu dabar rašyčiau šią dainą, viskas būtų kitaip“, - metro.co.uk sakė K. Perry.

Nors atlikėja ir neatskleidė, kurių dainos žodžių ji norėtų atsisakyti, tačiau yra manančių, kad daina sukuria biseksualumo asociacijas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų