Katy Perry – daugiausiai muzikos srityje uždirbanti moteris

Popmuzikos žvaigždė Katy Perry paskelbta šiais metais muzikos srityje daugiausiai uždirbusia moterimi.

92

Nors K. Perry vardas rečiau šmėžuoja žiniasklaidoje ir ji neparduoda tiek daug albumų, ji vis dėlto sugebėjo aplenkti Taylor Swift ir šįmet pelnyti muzikos srityje daugiausiai uždirbančios moters titulą, skelbia „Forbes“.

(92 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: daugiausiai muzikos srityje uždirbančios moterys

31 metų K. Perry per pastaruosius 12 mėnesių uždirbo 135 mln. JAV dolerių, daugiausiai – iš pasaulinio turo „Prismatic“ bei reklamos sutarčių su kosmetikos gamintojomis „Coty“ ir „CoverGirl“, nurodo „Forbes“ trečiadienį paskelbtame sąraše.

Antrąją vietą, gerokai atsilikusi nuo K. Perry, užėmė 25 metų T. Swift, per praėjusius metus susižėrusi 80 mln. JAV dolerių. Maždaug 8,6 mln. dolerių ji uždirbo iš didžiulio populiarumo sulaukusio savo albumo „1989“ ir prasidėjusių pasaulinių gastrolių.

Naujausio K. Perry albumo – 2013 metais pasirodžiusio „Prism“ – visame pasaulyje parduota apie 4 mln. kopijų, o beveik visus praėjusius metus dainininkė praleido gastrolėse.

Trečioji vieta sąraše atiteko britų ir amerikiečių roko grupei „Fleetwood Mac“, uždirbusiai 59,5 mln. dolerių, nors tik dvi iš penkių dabartinės sudėties narių yra moterys.

REKLAMA

Pasak „Forbes“, didžiulę metus trukusio „Fleetwood Mac“ turo „On With the Show “ sėkmę nulėmė aštuntojo dešimtmečio žvaigždžių Stevie Nicks ir Christine McVie sugrįžimas į grupę.

Ketvirtąją vietą sąraše užėmė Lady Gaga, susižėrusi 59 mln. dolerių. Tai gerokai mažesnė suma, palyginti su 90 mln. dolerių, kuriuos ji uždirbo 2011-aisiais, kai nuolat šmėžavo žiniasklaidoje dėl savo ekscentriškų apdarų ir efektingų pasirodymų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų