Katažina Zvonkuvienė už karjerą dėkinga vienam žmogui: jei neištiesta pagalbos ranka, tokio kelio ji nepasirinktų

Spalio 5-ąją Lietuvoje švenčiama Mokytojų diena. Šia proga naujienų portalo tv3.lt kalbinta atlikėja Katažina Zvonkuvienė prisiminė sau brangiausias mokytojas ir tikino, jog jei ne viena iš jų – jos karjera galbūt net nebūtų prasidėjusi. 

Paklausta, ką prisimena iš mokyklos laikų, Katažina nusikelia į pačią pradžią – pirmąją klasę. Moters pirmoji mokytoja šiandien jau labai garbaus amžiaus: 

„Prisimenu savo pirmąją mokytoją. Jai jau virš 90-ies metų. Labai ją gerbiu dar iš mokyklos laikų“, – tikina K. Zvonkuvienė. 

Visgi, kokiais gražiais žodžiai beminėtų pirmąją mokytoją, sau brangiausia pedagoge Katažina laiko savo muzikos mokytoją. Moteris tikina, jog jei ne ši mokytoja, greičiausiai šiandien lietuviai nesiklausytų Katažinos dainų: 

„Bet turbūt daugiausiai bendravau ir palaikiau ryšį su savo muzikos mokytoja. Lankiau akordeono klasę, turėjau nuostabią mokytoją, kuri man atvėrė duris į platųjį pasaulį ir į muziką. 

Net neabejoju, kad viskas būtų kitaip. Kažkokia Katažina būtų, bet tikrai ne tokia, kokia yra šiandien. 

Aš baigiau akordeono klasę, bet ji matė ir jautė mano meilę dainavimui. Ji net per koncertus kai jau atgrodavau savo programą man sakydavo, kad paimčiau gitarą. 

Suteikdavo man progą pasireikšti ir tuo metu ir formavosi mano pirmieji klausytojai“, – prisimena Katažina Zvonkuvienė. 

Bepasakodama apie kelią į muziką jai atvėrusią mokytoją, Katažina užsimena, jog su pedagoge tuo metu bendravo ir visa jos šeima: 

„Mes palaikėme ir draugiškus ryšius. Kai gyvenome kaime, ji atvykdavo ir pas mus į namus, per išleistuves atvažiavo su vyru. 

Ji pernai atšventė 80 metų jubiliejų. Buvo karantinas, bet vis tiek įrašėme jai video sveikinimą. Ji labai emocinga, manau, kad patyrė daug emocijų“, – jautrią dieną prisimena Katažina Zvonkuvienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų