• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9

Kovo 10-osios vakarą Vilniaus „Avia Solutions Group“ areną sudrebino 50-mečio proga į sceną sugrįžusios grupės „Hiperbolė“ legendos.

REKLAMA

Į pirmąjį turo koncertą plūdo tūkstančiai žmonių, renginio metu turėję progą išgirsti lietuviška roko klasika tapusius kūrinius ir išvysti savo mylimus atlikėjus: Igorį Beriną, Viktorą Praprą bei Arvydą Šnarą. 

Neslėpė džiaugsmo

Ant scenos lipo ir atlikėjai Mantas Jankavičius ir Česlovas Gabalis, su naujienų portalu tv3.lt prieš koncertą pasidaliję savo mintimis. 

Su grupe Mantas Jankavičius atliko šias „Hiperbolės“ dainas: „Žingsniai“, „Tarp dviejų vandenų“ ir pasirodys kartu su jais visuose turo koncertuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Galvoje sukasi, kad turiu tokią galimybę vieną ir turbūt paskutinį kartą prisiliesti prie to, kas buvo labai seniai. Vaikystėje esu su tėvais buvęs „Hiperbolės“ koncerte, jiems tai buvo kažkas wow.

REKLAMA

Šiandien aš su jais dalinausi ta pačia scena. Tai nekasdieniška. Tai žmonės, kurie sukūrė daug gražių dalykų mano tėvų kartai, užaugo su ta muzika ir tuo pačiu mane užaugino gerą žmogų.

Man atrodo, kad šiandien su jais kartu kažką daryti yra tarsi padėka mano tėvams, kad jie užaugo geri per jų muziką“, – neslėpė vyras. 

M. Jankavičius taip pat neslėpė norintis palinkėti visiems žiūrovams ir savo tėvams.

„Norėčiau palinkėti, kad per šį turą jie patirtų didžiulį dėkingumą žmonėms ir padėkotų likimui, Dievui už tai, kad galėjo padaryti daug žmonių laimingais. Noriu, kad jie jaustųsi labai svarbūs ir įvertinti“, – šyptelėjo pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA

Česlovas Gabalis taip pat neslėpė džiaugsmo, kad kartu scenoje galės uždainuoti su savo vaikystės grupe. 

„Fainas jausmas, nes kiek prisimenu save vaikystėje, ėjau į jų koncertus, matydavau juos iš tolo, žinau mintinai dainas. Dabar, kai stovime kartu scenoje, tarsi jaučiu dejavu, tik iš kitos pusės, nes dar ir padainuoti su jais turiu. Niekada nesitikėjau, kad taip gali būti“, – neslėpė jis. 

Su grupe jis atliko kelias „Hiperbolės“ dainas: „Aš tikiu“, „Į Tave“. 

„Linkiu jiems groti tol, kol nuskris (juokiasi). Kad turėtų sveikatos ir jėgų“, – sakė atlikėjas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Džiugins gerbėjus ir toliau

1974-aisiais susibūrusi grupė per savo gyvavimo metus išleido ne vieną albumą, o „Avia Solutions Group“ arenoje vasario 10-osios vakarą skambėjo patys didžiausi jų karjeros hitai – „Vandens ženklai“, „Sugrįžk“, „Kai nieko neturi“, „Tu grok“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Pamiršk mane“, „Aš dar dainuosiu“ ir daug kitų puikių kūrinių, kuriuos daugelis žino kone atmintinai.

Igoris Berinas (nuotr. Organizatorių)

Koncerto metu gerbėjus džiugino ir visiems puikiai žinomi „Hiperbolės“ kūriniai, kuriuos kartu su grupe atliko ryškiausi Lietuvos scenos vardai – Česlovas Gabalis, Mantas Jankavičius, Vilija Matačiūnaitė ir Martynas Kavaliauskas, o viso koncerto metu atlikėjams akomponavo talentingieji muzikantai „Huge Soul“.

Po pirmojo jubiliejinio „Hiperbolės“ legendų koncerto  Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, vėliau grupė savo pasirodymu džiugins gerbėjus Klaipėdoje (kovo 16 d. „Švyturio“ arenoje), Kaune (kovo 22 d. „Žalgirio“ arenoje), o savo turą užbaigs balandžio 19-ąją grandiozinį šou surengdami Šiaulių arenoje.

Kam ėjai, jei žinojai, kad nebus Garberio? Neitum, nepatirtum tokio SIAUBO ir ramiai miegotum
O kaip tu galvoji, kas iš Hiperbolės narių būtų sudainavęs Garberio dainas? Prapras? Berinas?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų