Karolina Toleikytė nusifilmavo D. Britanijoje pasirodžiusiame trumpametražiame filme

Modelis, „Mis Fashion TV 2014“ nugalėtoja Karolina Toleikytė – viena žinomiausių šalies manekenių. Modelio karjerą pradėjusi vos trylikos, šiuo metu išskirtinės išvaizdos mergina nuolat keliauja po pasaulį: dalyvauja mados savaitėse, įvairiose reklamų fotosesijose.

8

Patyčių vaikystėje sulaukusi mergina teigia, kad nežada sustoti ir vasarą įgyvendino dar vieną didžiausių savo svajonių – atliko vaidmenį trumpametražiame kino filme.

Vieną iš savo kiek anksčiau išsakytų svajonių – tapti aktore – K. Toleikytė šią vasarą sėkmingai išpildė viešėdama Ispanijoje.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karolina Toleikytė nusifilmavo D. Britanijoje pasirodžiusiame trumpametražiame filme

Modelis atskleidė, kad filmavosi didžiuosius užsienio kino ekranus išvydusiame filme. „Šią vasarą man teko nusifilmuoti viename trumpametražiame „Mini Hollywood“ filme, kuris bus didžiuosiuose ekranuose Didžiojoje Britanijoje. Patirtis buvo labai gera ir manau, kad man tikrai neblogai sekėsi“, – apie vaidmenį filme šypsodamasi pasakojo K. Toleikytė.

„Mini Hollywood“ – tai labai žymi kino studija, kurioje buvo filmuojami praktiškai visi amerikiečių filmai apie laukinius vakarus. Filmo tematikai puikiai tiko ši lokacija, todėl režisieriai pasirinko filmuoti būtent ten“, - apie darbą filmavimo aikštelėje pasakojo modelis.

REKLAMA

Filmukas, kuriame miestelio kaubojaus dukterėčios vaidmenį atliko K. Toleikytė jau prieš filmų seansus rodomas Didžiosios Britanijos kino teatruose.

Itin daug dirbanti manekenė tikino, kad kol kas gyvenime dar nesijaučia pasiekusi visko: „Manau, kad siekti dar tikrai yra daug ko ir augti yra kur. Man labai smagu, kad mane žmonės pripažįsta ir mato darbus, kuriuos aš darau, mato, kiek širdies į tai įdedu. Daug darbų dar turiu padaryti, kad jausčiausi padariusi tai, ko norėjau.“

Šiuo metu Karoliną galima drąsiai vadinti viena garsiausiu šalies manekenių. Tiesa, po visą pasaulį keliaujančios ir su garsiais užsienio mados ženklais dirbančios manekenės vaikystė nebuvo lengva – mergina mokykloje patyrė bendraamžių patyčias.

„Tai yra didžiulė visuomenės problema ir mokyklose tai vyksta kasdien. Tuomet man buvo tikrai nelengva. Šiandien viskas yra labai gerai – esu, kas esu. Tačiau teko pereiti ir tokį etapą, kuomet mano bendraamžiai bandė mano dabartinius išvaizdos privalumus paversti mano trūkumais. Bet jiems tai nepavyko – mane tai tik sustiprino, tik labiau savimi pasitikiu, labiau save myliu. Man padėjo šeima ir aplinkiniai žmonės“, – išgyvenimais dalijosi mergina.

Įvairiuose pasaulio miestuose dažnai dirbanti mergina tikino, kad nors ir mėgsta keliauti, ilgainiui tokios išvykos labiau tapo darbu, nei malonumu: „Per tiek daug metų kelionės spėjo iš didelio malonumo pavirsti darbu. Bet keliauti man labai patinka. Kiekvieną kartą kažkur keliaudama, skrisdama – į madų savaites ar į fotosesijas – aš džiaugiuosi ir stengiuosi mėgautis. Tas sunkus darbas tikrai nėra tik skrydžiai.“


Rašyti komentarą...
J
Juzas
2016-11-04 16:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panasu kad porno filme
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų