Kardashian parodė, ką slėpė metų metus: pokyčiai – neįtikėtini

Nors kartais esame linkę galvoti, kad garsenybės nuo mūsų labai skiriasi, o jų gyvenimuose sunkumų beveik nėra, tiesa – visai kitokia. Pasirodo, kad žinomi žmonės neretai turi tik geresnes galimybes paslėpti savo sunkumus.

20

Viena iš žinomų moterų, kuri atskleidė savo sunkumus ir viešai parodė, kaip su jais tvarkosi, yra garsioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian parodė, ką slėpė metų metus: pokyčiai – neįtikėtini

Jau kurį laiką Kim neslepia, kad ją kankina odos liga, žvynelinė. Jos metu kai kurios odos vietos pasidengia lengvais žvyneliais, kurie pasižymi šviesiai rožine spalva ir yra puikiai pastebimi.

Ir nors pasauliui gražuolė apie šią ligą yra pranešusi, pasirodo, kad kai kada ji vis tiek to gėdijasi ir bando paslėpti. Visai neseniai savo „Instagram“ asmeninėje paskyroje ji pademonstravo būdą, kaip tai padaryti greitai ir neskausmingai.

Pasirodo, kad kai kada ji naudoja specialiai kūnui sukurtą makiažą. „Naudoju tai tuomet, kai noriu paryškinti savo kūno spalvą arba paslėpti žvynelinę. Taip pat aš dažnai susitrenkiu, turiu iššokias venas, todėl tai buvo mano paslaptis dešimtmečių dešimtmečius. Išmokau gyventi ir nesigėdyti savo žvynelinės, tačiau kartais aš noriu tai paslėpti“, – pristatydama makiažo liniją kūnui sakė Kim.

Vaizdo įraše K. Kardashian nuo A iki Z parodo, kaip tai padaryti, o galutinis rezultatas išties pribloškia – žvynelinę įmatyti tampa neįmanoma.

Tiesa, dar 2016-aisiais Kim apie šią ligą kalbėjo kitaip.

„Kartais galvoju, kad tai – didžiausias mano trūkumas, apie kurį visi ir taip žino, todėl kam tai slėpti? Žinoma, visuomet tikiuosi stebuklo, tačiau laikui bėgant aš tai priimu – tai dalis manęs“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų