Kardashian klano narei karantinas nė motais: su nauju mylimuoju leidosi į kelionę

Karantinas pasaulyje išties užsitęsė ir daugeliui namuose išsėdėti tampa sunku – tą įrodė ir garsioji Kardashian klano narė bei manekenė Kendall Jenner. 

8

Mergina kartu su nauju mylimuoju, NBA žvaigžde Devinu Bookeriu buvo pastebėta keliaujanti po Arizoną.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian klano narei karantinas nė motais: su nauju mylimuoju leidosi į kelionę

Tiesa, ar jiedu tikrai pora, iki galo nėra aišku, tačiau, anot juos „pagavusių“ paracų, sustoję vienoje degalinėje, jie atrodė itin artimi. Netrukus Kendall ir Deviną pastebėjo ir degalinėje buvo gerbėjai. Anot įvykio liudininkų, vos supratę, kad yra atpažinti, jiedu staigiai įšoko į prabangų „Mercedes Maybach“ automobilį.

Vis dėlto nors daugelį ir domina manekenės meilės gyvenimas, didelė dalis gerbėjų buvo pasipiktinę – kodėl jiedu nesilaiko saviizoliacijos ir keliauja po JAV? 

Tam atsaką netrukus pateikė artimas poros šaltinis. „Kendall ir jos draugai sudaro mažą ratą, ir visi jie laikėsi tų pačių saviizoliacijos taisyklių. Devidas yra vienas iš jos draugų grupės“, – sakė jis.

K. Jenner ir D. Bookeris artimai bendrauja jau metų metus ir netgi eidavo į dvigubus pasimatymus, kai manekenė draugavo su kita NBA žvaigžde Benu Simmonsu, o pats Devinas – su buvusia Kendall sesers Kylie Jenner geriausia drauge Jordyn Woods.

„Jie iškeliavo dėl to, kad jiems paprasčiausiai trūksta oro“, – apie kelionę daugiau papasakojo šaltinis.

Anot jo, jie iš tiesų stengiasi turėti kuo įmanoma mažiau kontakto su žmonėmis, nepaisant to, kad buvo pastebėti nedėvintys nei pirštinių, nei veido kaukių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų