• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, kad karalius Karolis III tariasi dėl galimybės aplankyti princą Harry Amerikoje, tačiau keli karališkosios šeimos nariai šiam žingsniui nepritaria. 

Pranešama, kad karalius Karolis III tariasi dėl galimybės aplankyti princą Harry Amerikoje, tačiau keli karališkosios šeimos nariai šiam žingsniui nepritaria. 

REKLAMA

Pasak karališkosios šeimos eksperto Tomo Quinno, karalius Karolis III norėtų būti draugišku seneliu savo anūkams princui Archie ir princesei Lilibet. Dėl to monarchas yra pasiryžęs vykti į Montecito, aplankyti Harry ir vaikų.

„Jis beviltiškai trokšta juos pamatyti ir negali susitaikyti su mintimi, kad Archie ir Lilibet jo neprisimins kaip šilto, draugiško senelio, kuriuo jis nori būti“, – teigė ekspertas portalui „Mirror“.

Šaltinių teigimu, praėjus keliems mėnesiams po vėžio diagnozės karalius jaučiasi šiek tiek geriau, todėl šeimoje vyksta diskusijos dėl galimo jo privataus vizito į JAV. 

REKLAMA
REKLAMA

„Ši nesantaika tęsiasi jau per ilgai ir karalius Karolis III trokšta ją išspręsti, tačiau žino, kad tai turi įvykti Harry ir Meghan gimtinėje, ypač jei jis nori matyti savo anūkus“, – įsitikinęs ekspertas. 

REKLAMA

Šeima nepritaria karaliaus norui

Teigiama, kad pats princas Harry būtų atviras tėvo priėmimui Montecite. Tačiau, anot šaltinių, karalienė Camilla ir Williamas priešinasi tokiam žingsniui. 

Manoma, kad Camilla nerimauja dėl karaliaus sveikatos, o princas Williamas negali suprasti tėvo noro pamatyti Harry. 

Princas Harry pasiilgsta senojo gyvenimo

Be to, pasak karališkosios šeimos ekspertų, princas Harry, gyvendamas Kalifornijoje, pasiilgo savo senų draugų ir buvusio gyvenimo Jungtinėje Karalystėje. Artimiausiu metu jis tikisi įsigyti nuolatinius namus gimtinėje, kuriuose galėtų dažniau lankytis, rašo portalas „Mirror“. 

REKLAMA
REKLAMA

Sasekso kunigaikštis iš karališkojo gyvenimo pasitraukė 2020 m. ir nuo tada, kai paliko Jungtinę Karalystę, kartu su žmona M. Markle oficialiai gyvena JAV.

Tačiau panašu, kad jis vis dar nori turėti bazę Jungtinėje Karalystėje, ypač dėl to, kad nuo praėjusių metų, kai buvo iškeldintas iš Frogmoro kotedžo, jis nebeturi oficialios karališkosios rezidencijos, į kurią galėtų grįžti, kai lankosi gimtojoje šalyje. 

„Laikui bėgant Harry pasigenda kai kurių senojo gyvenimo Jungtinėje Karalystėje aspektų. Neišvengiamai baigiasi medaus mėnesio laikotarpis, kai viskas Valstijose yra nauja ir įdomu. Harry į praeitį žvelgia pro rožinius akinius“, – teigė karališkosios šeimos ekspertas Tomas Quinnas laikraščiui „Mirror“:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ekspertas taip pat pridūrė: „Jis pasiilgsta savo draugų, iš kurių daugelis jo nelankė, nes nesutaria su Meghan. Harry pasiryžęs susirasti savo nuolatinius namus Jungtinėje Karalystėje, iš dalies todėl jis tęsia teisinius veiksmus, kad britų mokesčių mokėtojai sumokėtų už jo apsaugą.“

2023 m. išleistoje autobiografijoje „Atsarginis“ Harry atskleidė savo liūdesį dėl to, kad jam teko palikti Frogmoro kotedžą, buvusią karališkąją rezidenciją Vindzoro pilyje.

Klaidų padarome visi, gal ir Haris ne visada elgėsi teisingai, bet tam tėvas ir yra, kad turėtų suprasti ir atleisti, ir ne broliui, ir Camilai nurodinėti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų