• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry atskleidė, kad 2021 m. balandį, praėjus mėnesiui po to, kai jis ir Meghan Markle davė skandalingą interviu Oprah Winfrey, surengė slaptą susitikimą su princu Williamu ir karaliumi Karoliu III.

Princas Harry atskleidė, kad 2021 m. balandį, praėjus mėnesiui po to, kai jis ir Meghan Markle davė skandalingą interviu Oprah Winfrey, surengė slaptą susitikimą su princu Williamu ir karaliumi Karoliu III.

REKLAMA

Apie tai princas Harry rašė savo memuaruose „Atsarginis“, kurie knygynų lentynose pasirodė 2023-ųjų pradžioje. 

Princas Harry knygoje pasakojo, kad paprašė surengti slaptą susitikimą su savo tėvu karaliumi Karoliu III ir broliu princu Williamu, kad aptartų padėtį, kai 2021 m. balandį vyko į Jungtinę Karalystę dalyvauti princo Philipo laidotuvėse.

Sasekso kunigaikštis savo memuaruose „Atsarginis“ rašė, kad, kai skrido atgal į Londoną dalyvauti senelio laidotuvėse, jis taip pat pagalvojo, kad tai galėtų būti geras laikas susitikti su tėvu ir broliu bei pasikalbėti.

Tai buvo pirmoji Harry kelionė į Angliją po to, kai jis su žmona pasitraukė iš vyresniųjų karališkųjų šeimos narių pareigų ir persikėlė į JAV, kur dabar gyvena su dviem vaikais – princu Archie ir princese Lilibet.

REKLAMA
REKLAMA

Tai taip pat buvo pirmas kartas, kai Harry susitiko su savo šeima nuo tada, kai jis ir Sasekso kunigaikštienė dalyvavo skandalingame interviu su Oprah Winfrey, kurio metu jie pasidalijo detalėmis apie savo kovas karališkojoje šeimoje ir atviravo apie priežastis, privertusias juos pasitraukti ir persikelti į kitą šalį.

REKLAMA

Knygoje, kuri buvo išleista 2023 m. sausį, Harry prisipažino, kad laukdamas tėvo ir brolio atvykstant į susitikimą jautė nerimą – tam tikru metu jis manė, kad jie persigalvojo ir daugiau su juo nesusitiks. 

Princas Harry išgirdo skaudų žodį

Tačiau jis teigė, kad kažkuriuo metu pamatė savo tėvą ir brolį, kurie „niūriai, beveik grėsmingai“ žvelgė į jį.

Princas Harry prisiminė, kad kai jis jiems nusišypsojo, jie jam nenusišypsojo atgal, todėl jis pajuto didžiulį pažeidžiamumą ir pagalvojo apie savo mirusią mamą, princesę Dianą, tikėdamasis, kad susitikimo metu ji suteiks jam stiprybės.

REKLAMA
REKLAMA

„Pagaliau juos pamačiau. Pečius prie peties, žingsniuodami link manęs, jie atrodė niūriai, beveik grėsmingai. Dar daugiau, jie atrodė tvirtai susiglaudę. Paprastai jie kivirčydavosi dėl vieno ar kito dalyko, bet dabar atrodė, kad jie yra susikibę rankomis – susivieniję. Kilo mintis: Ar mes susitinkame pasivaikščioti... ar dvikovai?“

Pakilau nuo medinio suolo, žengiau nedrąsų žingsnį jų link ir silpnai nusišypsojau. Jie nesišypsojo atgal. Dabar mano širdis iš tiesų ėmė daužytis krūtinėje. Giliai įkvėpk, pasakiau sau. Be baimės, jaučiau ne tik savotišką padidėjusį sąmoningumą, bet ir nepaprastai stiprų pažeidžiamumą, kurį buvau patyręs kitais svarbiais gyvenimo momentais“, – prisiminė princas Harry. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Harry atskleidė, kad kai jis pasisveikino su broliu „Willy“ ir tėvu, kurį meiliai vadino „Pa“, jie atsakė vieninteliu ir „skausmingai vangiu“ žodžiu: „Haroldas“.

Primename, kad karališkosios šeimos ekspertas Tomas Quinnas neseniai prasitarė, kad tikėtina, jog monarcho planuose yra Harry ir Meghan pakvietimas atvykti į Balmoralą, kur leidžia vasaras šeimos nariai. Tačiau jis taip pat įsitikinęs, kad sutuoktiniai pasiūlymo nepriims. 

REKLAMA

„Karalius tradiciškai pakvies Harry ir Meghan praleisti dalį vasaros Balmorale, tačiau žinodamas, kad Harry ir Meghan atsiprašys ir atsisakys“, – teigė jis. 

Be to, pasak eksperto, šiai minčiai priešinasi vienas šeimos narys.  „Poilsis 50 tūkst. akrų privačioje valdoje gali būti kaip tik ta vieta, kur galima palikti praeitį, bet Camilla bijo visko, kas gali kelti grėsmę ramybei, kurios reikia jos vyrui, kad jis galėtų toliau sveikti po vėžio“, – įsitikinęs T. Quinnas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų